• (bkz: la boum)
  • düpedüz adam kazıklayan mekan. yanlış anlaşılmasın fiyatlarının pahalılığından söz etmiyorum. fiyatlar pahalı, evet. ama oraya giden bunu bilerek gidiyor.siparişi verirken de fiyatları görüp sipariş veriyorsunuz. buraya kadar tamam. ama sonunda nasıl bir toplama, çıkarma vs. yapıyorlarsa 2 bira 1 shot bir de yemeğe 109 tl hesap istediler. tek tek hesaplayınca 90 tl ediyordu. kasadaki arkadaşla birlikte hesapladık bizzat, yanlış değil mi bu dedim. cevap,"su vardı hep karışıyor bu su yüzünden" oldu. ulan bir yudum su içmedim onu geçtim de açsan da bi şişe su 19 tl mi edecek a.q.

uzun lafın kısası, gitmeyin efendim. zaten çok bir numarası yok. boğaz kıyısında çok daha iyi mekanlar var, adam gibi ne yazıyorsa da onu getiriyorlar.
  • mekan çok güzel falan filan da geçen hafta çıkan olaylar yüzünden rezervasyon olduğu halde dün alınmadık içeri. yok efenim 10 kasım nedeniyle happy hour yokmuş içerde bangur bangır müzik çalıyor, perdeler kapanmış. yaş problemi yok biz yaş ortalamasını yükselttik diyorlar 18den daha nereye yükselticeksiniz affedersiniz ama? böyle saçmalık görmedim ama az hırs yapmadım da değil gelecek hafta oraya giricem diye
  • sarap menusunu genisletmesi gereken mekan. tum siseyi almadan da bi sili sarabi icebilmeli insan.... kadeh servislerde 4 cesit sarap var, siseyi komple satma telasini anliyorum da o kadar sarabi niye orada iceyim?

bir de servisleri cok yavas. hizlandiramiyorlarsa, menuye ortalama servis suresini yazabilirler.

eski bir dost.
  • adisyonu mutlaka kontrol etmeniz gereken mekan
    ambiyansi hos bi mekan. calan muzik de guzeldi.
    yemegimizi yedik, hesabi istedik. garson hesabi getirirken pos cihazini da hemen yaninda getirmisti. mekanin kapanma saati yaklasti desem neyse ama oyle bi durum da yok.
    neyse adisyonu inceledim. ki telefonumun isiginda inceledim ortam cok los. 1 sise su fazla yazilmis. ki yazilan 1 sise suyu da istememistik ama neyse dedik sudur icilir.
    garsona soyledim duseriz dedi ama kerhen. neyse dustu 10 tl yi kalan hesabi cekti kredi kartindan. sonra kulagima egilip "yalniz %10servis ucretimiz var bilginiz olsun" dedi.
    ulan ben zaten bahsis birakicam serviste bi sorun yasamadik bunu soylemenin anlami ne? ılk defa bi mekanda bahsisin hatirlatildigini gordum. hesaptan suyu dusunce atar yapti kendince sanirim.
    fiyat kalite konusunda da pahali. lezzet belli bir duzeyde ama o fiyatlar fazla.
    bir konu da vale. yakinlarda park yeri olmamasinin da avantajiyla 30 tl vale ucreti var.
    hem menuden hem sudan hem valeden gecirme aliskanlik olmus sanirim.
  • müzikleri, ambiyansı ve şarapları baya başarılı bir mekan. istanbul’a her gittiğimde uğramaya çalışıyorum. ama en güzel haftaiçi akşamları oluyor, çok kalabalık değil ve nezih.
  • joel robuchon'un aşçısını getirip menüsünü her üç ayda güncelleyen mekan.. rezervasyon yapmak zor olabiliyor fakat, içerdeki kitlenin müdavimlerden oluştuğunu düşününce, dışardan yabancı birilerini alıp ortamı bozmamaya çalıştıklarını anlıyorum.. pahalı mekan.. ürün kalitesi yüksek.. bir gurmenin keyifle yemek yiyebileceği mekan... manzara müthiş.. vale pahalı..
hesabın var mı? giriş yap