• çizgi film tadında bir komedi filmi. bu filmi saçma sapan bir film diye eleştirenlere gerçekten yazık. hayattan ne de az zevk alıyorlar.

izlediğimiz aşk eksenli bir komedi filmi. yukarda çizgi film dedim ama aslında daha fazla tiyatroya benziyor. filmi izlerken çok güldüm. gülmediğim yerlerde de ağzım hep iki karış kaldı. mutlu etti beni. karakterler gerçeküstü. uçan insanlar var. bir peri var. sahildeki arabanın içinde anlamsızca bekleyen gençler var. hepsi komik karakterler. unutmadan söyleyeyim çocuklarla izlemek için çok uygun bir film. bence izlenmeli. kaçırmayın derim.
  • çevirisini yaptığım sevimli fransız filmi.
    http://divxplanet.com/sub/s/238151/la-fee.html
  • taksim-fransız sokağında canlı müzik yapan, hafta sonları full çeken güzel bi cafe.
  • güzel bir zaz şarkısı aynı zamanda çok güzel klibi olan şarkı. insanın baba olası geliyor*
  • 1990 doğumlu alman christina klein'ın sahne adıdır.
    şarkılarını kendi yazar, söyler ve besteler.
    sadece almanca şarkı yapmasına rağmen avrupa'nın genelinde tanınır. özellikle slow çok iyi parçaları vardır. türü popa göre sert rock sayılır. ileride daha geniş kitlelere ulaşacaktır.
    diğer taraftan görünüş olarak sinem kobal 'a benzemekle beraber daha güzeldir.
  • cezayir sokağında canlı müzik yapan bi bar. normalde canlı müzik o kadar cok sevmeyen biri olmama rağmen dün beni çok eğlendirdi. rutine bağlanası, müdavim olunası güzel mekan
  • absürt sahneleriyle başlangıçta baya eğlendiren,sonlara doğru çok uzadı hadi bitsin artık dedirte, poker sahnesinin beni bir hayli eğlendirdiği, çerez filmler kategorisinde değerlendirebileceğimiz bir filmdir, hoştur.
hesabın var mı? giriş yap