• nedense ne içerdiği değil, ne içermediği üzerinden pazarlaması yapılan besin takviyesi. ne var bunun içinde arkadaş?
  • akne tedavisinde kullanılan; lactoferrin, vitamin ve mineraller içeren takviye edici gıda. dermatolog sayesinde tanışıp oldukça faydasını gördüm.

avantajı: retinoid, antibiyotik vb. içermediği için yaşam kalitesine olumsuz etki etmiyor. 11 yaş üzeri kullanabiliyor ve reçetesiz de alınabiliyor.
  • kafaya göre kullanılmaması gereken protein. (bkz: #110725518)
  • içindekiler: laktoferrin(200mg), vitamin b5(60 mg), vitamin e(14,74 mg), çinko(10 mg)
    1 kutuda 60 kapsül var, günlük 2 tane içiliyor.
    eğer cilt sorununuz yukarıdaki maddelerden birinin eksikliği yüzünden kaynaklanıyorsa, sorunu çözebilir veya çözmeyebilir. sonuç olarak süt içerek/meyve yiyerek alacağınız maddeler yoğunlaştırılıp hapın içine koyulmuş. buna da o yüzden ilaç denilmiyor, bu bir takviye edici gıda. kendi kutusu üzerinde 87 lira yazıyor fakat internette 60-70 lira arası satılıyor. fiyatı indirimli bile gözükse, güzellik ürünü kafası ile satıldığı için pahalı.
    doktora gittiğiniz halde sorunlarınız çözülmüyorsa, paranız varsa, deneyin. ama doktora gitmeden böyle şeylere para harcamayın. buna vereceğiniz para ile meyve, sebze alın ve alerjiniz yoksa süt için.
  • akne tedavisi için kullandım. 1 paketin içinde 60 tane hap var. hergün 1 tane alıp 1 ay içinde artık sivilcelerin çıkmadığını gördüm. geri kalan 30 tanesini kullanınca sivilce izleride geçti. hiçbir yan etkisi yok. gayet başarılı bir ürün. tavsiye ederim.
hesabın var mı? giriş yap