şükela:  tümü | bugün soru sor
  • biraz hoşgörü gösterelim dediğimizde bu tek partici faşist laikçilerin tekrar tekrar tepemize çıkmaya çalıştıkları gerçeğidir .
    (bkz: danıştay savcısının tsk başörtüsü mütalaası)

abi bakanımız izmir'i alırsak rakınıza karışmayacağız diyor , bunlar bu sefer ikna odalarını kurmuş lümpen zihniyeti tekrar geri getirecek oluyor . lan sizin derdiniz ne , hayırdır ? siz tekrar camileri ahır mı yapmak istiyorsunuz ? dinimizi yaşayamadığımız zamanlara , o imam hatiplere kat sayı uygulanarak demokrasi ayıplarının yaşandığı fetret devrine geri mi gitmek istiyorsunuz ? bu millet size 15 temmuzda darbecilere karşı nasıl tanklara bile direndiğimiz o destanları göstermedi mi ? hala anlayamadınız mı ?

yok aga . size cidden rahat batıyor . adam ateistliğini çatır çatır yaşarken rahat duramıyorsa bi sıkıntı var demektir .

derhal islam ve ahlak yasası gelmeli , tek parti döneminde yapılmış tüm zulümlerin bırak geri gelmesini isteyenleri , övenleri bile cezalandırmalı .

ayrıca cehape zihniyetinin nasıl insanları ayrıştırdığını ve temel hak ve özgürlüklere nasıl saygısız olduğunu da böylece görüyoruz . o yüzden izmir , tekirdağ eskişehir gibi sol şehirlere de bu tavırları ayrıca hatırlatmak isterim : oyları lütfen kimin ne olduğuna dikkat ederek verelim .
  • "tek partili dönem" check
    "ikna odaları kurdular" check
    "lümpen zihniyet" check
    "camileri ahır yaptılar" check
    "dinimizi yaşayamadık" check
    "15 temmuz'da tanklara direndik" check
    "şeriat gelsin" check
    "cehape zihniyeti" check
  • "camileri ahır yapmak" tan sonrasını okumadım.

zerre kadar beyin emaresi olsaydı okumaya değer bulabilirdim.

yalan, iftira, karaktersizlik sizin yaşam tarzınız olmuş.

ama her karanlığı bitiren bir aydınlık vardır.
    ve o aydınlık geldiğinde sizler korkudan altınıza sıçacaksınız, hepinizi temin ederim...
  • (bkz: akpli yazarlar sözlükten atılsın kampanyası)
    bu yobazlar her yerde bari sözlükte olmasınlar.
  • hem kitlesel hem kişisel bazda azdık.
    geçen yıllara oranla daha fazla imam hatipli kız sikiyorum mesela.