• müdahalesi olmasa galatasaray ve fenerbahçe arasındaki puan farkı 9 olacak ve artık galatasaray şampi... olacaktı. öyle müdahale etti ki yüzde yüz kırmızı kart verilmesi gereken 2 pozisyonu fener lehine galatasaray aleyhine çalıp, fenerli futbolcuların ceza sahasında her düşüşünde penaltı çaldirip, aynı pozisyonu galatasaray yasayınca hakemleri penaltı çalamamistir. fenere hakkını ödedi, bundan sonra en ufak eyyamında o koltukta oturamaz. kotası doldu.
  • su siralar fena halde himmetci kudurtan mhk baskani, eski kadin hakem.
    kendisinin ligin isleyisine herhangi bir etkisi oldugunu sanmiyorum.
    mesele su ki, liderin puan farkini actigi ve digerlerinin ikincilik icin yaristigi bir lig para getirmez.

fenerbahce puan farkini actiginda 3 mac ust uste celme takildi ve bir sure gs desteklendi. simdi de gs ye verilen destek cekilmis durumda. hesap edilemeyen sey fb nin kadikoy'de gs'ye yenilmesi oldu. bir de tabi gs nin beklenmedik seviyede ust duzey bir performans gostermesi. eger fb kadikoy'de gs yenebilseydi lig basa bas mucadeleye donmus olacakti. tekrardan bir dengeleme gerekmeyecekti.

simdi olacaklar soyle, arena'da oynanacak gs-fb macina kadar puan farki maksimum 4-5 olacak, (belki daha da az) olur da fb yenerse de sene sonuna kadar sozde cekismeli bir lig olacak.
  • bakalım bu hafta nasıl bir rezalete imza atacak
  • bitmiyor rezaletlerin,

ama istifada etmiyorsun,

bu konuda`da mehmet metinere hak veriyorum,

neden dersen,

"istifa etmek onurlu ve erdemli insanların tavrıdır" demisti hic sevmedigim bir vekil...
  • açık ve net söylüyorum yargılanmalısın. sen normal hatalar falan yapmıyorsun. senin masum olduğuna falan inanmıyorum. kulüp hukukçularını göreve davet ediyorum. lütfen bu kadını acilen dava edin.
  • işini iyi yapıyor. güzel doğruyor galatasaray'ı.

t: bulunduğu makama layık olmayan, liyakatsiz hakem eskisi.
  • bugün oynanacak olan fenerbahçe - besiktaş maçında fenerbahçe'nin şampiyonluk yarısından kopmaması için hangi düzenbazlıkları devreye sokacağını aşırı merak ettiğim fenerbahçe amigosu.

edit. ben bile bu kadarını tahmin etmiyordum.
  • tam olarak ne lalesi çıkaramadığım fenerbahçe amigosu olan mhk başkanı.
  • penaltıbahçe’nin kadrolu personelidir.
  • istifa ettirilmeli.

bu lig böyle bitmez.
hesabın var mı? giriş yap