• lancome'un benim için, bana özel ürettiği parfümü. it's a miracle hakkaten, daha ötesi yok yani.
    bir de o kadar da pahalı olmasa, gerçekten it's a miracle olacak aslında.
  • sabah sabah mucizevi şekilde kendinizi çok daha iyi hissettiren parfüm. çok hafif, hatta o kadar hafif ki sürekli tazelemeniz gerekiyor.* tek kötü yanı bu herhalde.
  • içindeki bir bileşenden dolayı ciddi anlamda midemi bulandiran koku.
  • bunun bir de so magic'i vardır ki sanırım üretimden kalkmıştır. lancome miracle so magic'i miracle sanarak tekin acar'dan almış ve severek kullanmıştım. miracle'dan daha hoş bir koku, bence...
  • böyle pudra gibi, ferah, hafif, tatlı bir kokusu olan parfüm. notalarında manolya ve yasemin var. kutusunu ben tasarlayacak olsaydım, ben de pembeden başka bir renk düşünemezdim sanırım.
  • sanki lancome bu parfümü benim için üretiyor gibi hissediyorum.
    öyle benim kokummuş gibi ki.
    çok doğal.
    hem baskın hem hafif.
    ne parfüm beni taşıyor, ne de ben parfümü taşıyorum.
    bütün olmuşuz gibi.
    nadiren de olsa sıkmayı unuttuğumda günüm yarım geçiyor.
    öyle bütünleştim.

amma yükseldim yalnız he.
  • pamuk gibi hissettiren, üst notasında litchi, frezya, orta notasında manolya, biber, zencefil. ve alt notasında yasemin, misk, kehribar olan lancome'un marka imajını da oldukça yansıttığını düşündüğüm kokusu. yıllar süren koku arayışım kendisi ile tanışmamla tamamlandı.
  • erkek için olanı francis kurkdjian imzalı olan fakat üretimi durmuş parfüm. kalıcığı oldukça iyi, tatlı ve temiz kokan bir parfümdü.
  • bence yazlık bir koku ama kışında kullanılabilir.gençler içinde ideal bir koku.
  • chanel tendre'la birlikte parfüm top listemde ilk sırayı paylaşan canım parfümüm. o kadar karizmatik bi parfüm ki plemses değil direkt queen parfümü, kodumu otutturacak kadınların parfümü ajdjfkfkf. sıktığınızda kendinizi evi temizledikten sonra 10 dakika önce duştan çıkmış da çarşaflarını, nevresimlerini de yeni değiştirdiğiniz yatağınıza giriyormuşsunuz gibi ferah ve temiz hissettirir.
hesabın var mı? giriş yap