• ne zaman duysam aklıma ellerinde biralarıyla bir ağızdan kocaman kocaman şarkı söyleyen almanlar getiren şarkı.
  • kollar iki yana açılıp kendi etrafında dönerek söylenecek en mükkemmel şarkı. hele bir de yağmur yağarken dışarda dinleniyor ve ya söyleniyorsa tadına doyum olmaz.. insan kendini ne zaman kötü hissetse bu şrakıyı söylemeye başlayıp mutlu olabilir..

and all that i can see is just a yellow lemon-tree
  • dikkatle dinlendiğinde gerçekten bir limon ağacı görebilen şarkı
  • tabii ki enfes bir fools garden şarkısı.. ama benim bu şarkıyla ilk tanışmam sting sayesinde olmuştur.. bu şarkının melodisinde tatlı bir muzurluk vardır ve yüzünüzde tatlı bir gülümseme oluşturur..
    aynı zamanda göltürkbükü`nde bir otelin ismi.. ayrıca otelde bütün ayrıntılar feng shuiöğretisine göre düzenlenmiş..
  • şarkının girişi levent yüksel' in beni bırakın şarkısına oldukça benzemektedir. hatta winamp shuffle dayken çalmaya başladığında, hangisiydi bu diye yanlgıya sürükler beni her seferinde.
  • vazgeçilemeyen, haftada en az bir kere dinleme gereği duyulan, dinledikçe dinlenilesi gelen, başkent üniversitesi yolunu çekilir kılan, pek eğlenceli fool s garden parçası.
  • fools garden'dan daha me$hur. sarho$ olup eglenenlerin $arkisi. eskiden, nerde icmi$ sarho$ bi genc toplulugu gorsem mutlaka aralarinda bu $arkiyi dokturen biri olurdu. tukure tukure konu$urken aksaniyla soyluyormu$ gibi oluyor insan. $imdi denedim de ayikken sozlerini kari$tiriyorum, olmuyor.

-lemon stre la la ree rap tap tap ta ta ree rap ree rap rap rap tap teep dee dap ptuh oghh
    -legen getirin lan kuscak adam.
  • başındaki bardak kırılma ve sonundaki dip tip dip seslerine bayıldığım şarkı.
    i'd like to change my point of view
    i feel so lonely i'm waiting for you
    but nothing ever happens - and i wonder
    der.
    dans ettirir, eğlendirir. insanın içini ısıtıverir.
  • en güzel pazar öğlen şarkısı.yalnızsanız ve tek başına geziyorsanız bu şarkının manası için yeterlidir. bir de şu var eller cepte galata da yürüyorsunuzdur.dilinizde bu şarkı, kafanız karışık ,gokyuzunden yere doğru bakışlarınızı indirdiğinizde tam yanınızda bir limon agacı..şarkı sözleri kulagınıza an itibariyle ritmine uyarak neşeli gelir . *:

haa bir de surayı yınelemeden edemeyecegım

"i'm turning my head up and down i'm turning turning turning turning
    turning around"
hesabın var mı? giriş yap