şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tip ve boyut bakımından samsung galaxy s8 plus'a fazlasıyla benzeyecek gibi görünen cihaz. adam gibi bir kamera koysalar da s8'den kurtulsam dediğimdir kendisi.haber
 • (bkz: bootloop)
 • kamerası f1.6 açıklığa ve cam merceğe sahip olacak cihaz. bu bakımdan bir ilk olacak.

  lg her amiral gemisi cihazında yaptığı saçma sapan tasarım hatalarını bunda devam ettirmezse, güzel bir akıllı telefon olacak gibi görünendir.
 • lg'yi tanıyorsam bu güzelim cihazı leş gibi bi tasarımla daha çıkmadan heder eder. hiç şaşmamıştır bugüne dek.
  ha bir de s pen gibi bi şey yapın artık şu cihaza.
 • sızan görselleri ile beni fazlasıyla heyecanlandıran canavar.

  şu güzelliğe bak

  snapdragon 835, f/1.6 aperture ile harika bir kamera, yenilenen quad dac ile eşsiz müzik keyfi, geliştirilmiş microphone, floating bar ve telefonlarda ilk kez kullanılacak olan enfes oled ekran. ha tabi ip68 su ve toz dayanıklılığı.

  çıktığı gibi deneyip yeni bir aşka yelken açasım var.
 • 31 ağustosta tanıtılacak telefon. kutudan direk bootloop olarak çıkacakmış. adamlarda nasıl bir eziklik varsa samsung'un note 8'i tanıttığı gün televizyonlara şu reklamı vermiş :
  https://www.youtube.com/watch?v=7baumh5bnhk
 • muazzam, bangır bangır gelen bir telefon,

  kayda değer özellikleri,
  p-oled ekran
  mıl-std-810g
  gorilla glass 5
  dolby vision/hdr10
  1.6 f'li ana kamera (ki dünyada bir telefonda ilk olacak)
  geniş açılı kamera
  32-bit/192khz dinleme
  24-bit/48khz kaydetme

  diğer özellikleri,
  sd835
  type c
  6 gb ram

  bir sıkıntı yaşamazsa dünyayı kasıp kavuracak bir telefon bence.
 • "şerrefsizim benim aklıma gelmişti" - blackberry co. ltd.

  günümüzde ekrana doğru uzayıp alan daraltan klavyelere güzel bir elveda deme yolu kızaklı ekran. lakin blackberry'nin dallama yönetimi bu kızağın içini hala mekanik klavye ile doldurunca battı. bak adamlar ne güzel yapmış.

  kalınlığı handikap yaratabilecek telefon. telefon dünyasında yeniden 2000'lerin tasarımlarını gözlemlemek sevindirici. neydi o öyle her sene bir uzun çikolata tabletini farklı farklı marka ismi ile telefon diye satmak.
 • nedenini bilmiyorum ama son zamanlarda akıllı telefon dünyasını takip ediyorum. bir alet çıksa da alsam derdim yok. v30 gibi amiral gemisi tabir edilen bir cihaz alacak da değilim zira benim ihtiyaçlarım için fazla donanımlılar.
  işte bu çerçevede benim gördüğüm kadarıyla bütün dünyada otoriteler tarafından muadillerinden daha büyük bir heyecanla beklenen bir cihaz bu. örnekse iphone 8 -üstelik bu yıl 10. doğum yılı ve herkes bir takım sürprizler bekliyor- dahi bu kadar heyecan yaratmadı.
  enteresan bir atmosfer yarattı. kimilerinin iddia ettiği gibi çöp bir alet olacağını sanmıyorum. dünya çapında büyük bir başarı kazanacak gibi görünüyor.
 • mobil telefonlarda ses deneyimini bi üst seviyeye taşıyacak gibi lg. quad dac teknolojisini geliştirmek için bir firmayla anlaşmışlardı. bu konuda son derece takıntılılar. sızan fotolardan gördüğüm kadarıyla tasarımı da bi hayli hoş. kamerada ise diyafram açıklığını f1.6'ya kadar çekmiş -ki bu bir ilk. oldum olası lg kameralarını severim, hatta bence piyasadaki en iyi kameralara sahipler.
  asıl büyük yenilik ise cihazın p-oled ekranla geliyor olması. sanırım bu konuda da bir ilki gerçekleştirecek lg (yanılıyor da olabilirim). kaldı ki hali hazırda kullanılan ips panelleri de (her ne kadar sürekli ghost screen sorunu yaşatsa da) gayet iyi. yarın her şey netleşecek.
  v30 alır mıyım? lg v10 ile mevcut tüm kronik sorunları yaşamama rağmen, çıktıktan 6 ay sonra fiyatı 500-1000 lira düşünce alırım. zira hiçbir telefona 2500+ verilmez.

  lg'nin satışları düşüyor, lg kronik sorunlarından kurtulamıyor. fakat lg hala piyasadaki en yenilikçi marka. hep bir şeyler katmaya çalışıyolar, bir adım ileri taşımaya çabalıyolar. fakat öncelikle kronik sorunlarından kurtulmalı, akabinde çılgınlar gibi reklam yapmalı, pazarlama faaliyetlerine ve servis ağına ağırlık vermeli.

  edit: tanıtım etkinliği az önce bitti. ohalar ohası bi şey olmuş. tövbe estağfurullahlık bi şey böyle.