8919 entry daha
  • spordan sonraki 1 saat. hic yarin olmayacakmiscasina istekli oluyor insan.
  • ask
  • tenis eteği. acil.
  • (bkz: genç sözlük meriçi)< >(bkz: sözlük olgunu)
    bu ikisi yanyana geldi mi ateşle barut.
    roketle yakıt.
    sıcak basmaması, roketin patlamaması mümkün değil.
    libido tavan
  • sevdiğin hoşlandığın birini arzulamak ve o kişi tarafından arzulanmak.
  • tül
  • crop tayt kombini.
  • (bkz: şeker) şeker anlık enerji seviyesini tavana çıkartır. o enerjiyi atmanız gerekiyor ya koşacaksınız ya da bacaklarınızın arasında çok güzel bir enerji emici var.

ek bilgi: 1 erkeğin sperm üretirken harcadığı enerji ile 1 işçinin 8 saat fiziksel çalışma enerjisi aynıdır.
  • arzulandığını hissetmek. arzulandıgını gormek. karşındaki icin dayanamayacagı kadar çekici buldugu o insan oldugunu bilmek.
    eğer ki bir iliski icindeyken istendiğini ve arzulandıgını hissetmiyorsan bir süre sonra libido diye bir şey kalmamasının yanında insan sinirli ve mutsuz oluyor zaten. sağlıklı bir iliski icin iki tarafın da tatmin olmus; birbirine ilgi, alaka ve arzu veriyor olması onemlı.
    onun dısında kesınlıkle boyunda veya yuz cevresınde gezen eller, parmaklardır.
    ilk bulusmamızda sevgilim, kafamda herhangı bır cınsel dusunce yokken dısarıda bana bakacagım yönü göstermek amaclı cenemden hafifce tutup bakışlarımı yonlendırırken elı biraz boynuma da dokununca o an ortamdaki tüm sesler kesilmis ve hava birden ısınmaya baslamıstı ve hayatımda hiç hissetmediğim kadar sıcak hissetmistim. kalbimin atışını tüm vücudumda ve özellikle kasıklarımda duyuyor ve sarhos olmuscasına bir mayhosluk hissediyordum üzerimde. birkaç saniye öncesinde aklımda hiçbir şey yokken bir anda kendimi o adama hayranlıkla bakarken ve bir an once onunla kalabalıktan sıyrılmak isterken buldum. bu etkiyi belki de o an beni öpseydi hissetmezdim fakat boyun, ince ve kaçamak bir dokunus.. kesinlikle mükemmel bir uyum.
    fakat ilk başta dediğim gibi, öncelikle karsımdaki kisinin de beni istedigini biliyordum. en onemlisi de bu bence.
  • libido yükselten şeyler arasında sağlıklı bir yaşam tarzı, dengeli beslenme, egzersiz, stres yönetimi ve rahatlama teknikleri gibi faktörler önemli rol oynar. ayrıca, bazı bitkisel takviyeler veya besinlerin libido üzerinde olumlu etkileri olduğuna dair bazı araştırmalar da bulunmaktadır.
5 entry daha
hesabın var mı? giriş yap