• şu saatlerde kadrosunun tamamıyla aynı şehirde olduğuma inanamadığım takımım. crowne plaza'da kalmaktalarmış aslanlar. akşam da maçın oynanacağı atatürk olimpiyat stadında iki saatlik bir antrenmana çıkacaklar. yarın ise...
  • taraftarlari, tezahuratlarina konu ettikleri istanbul'u inletmektedir.

istanbul, istanbul
    we're all off to istanbul
    with rafa b and stevie g
    they're gonna lift the cup for me
  • fenerbahcemin avrupa kupalarindaki basariz tablosu ve tecrubesizligine ragmen sampiyonlar ligi kupasini kazanmasini cani gonulden istedigim ve destekledigim takim. bir fenerbahceli on elemeden korkmaz, korkmamalidir.
  • 24 mayıs 2005 itibariyle galleria bowling'e bowling oynamak amacıyla teşrif etmiş takımdır.
    büyük olasılıkla crowne plaza'da ikamet etmekte olan takımdır.
  • fatih terim'e laflarını yediren takım. ikinci yarının başı; liverpool 3-0 yenik. yorumcu fatih sultan terim liverpool'dan bir uyanış beklemediğini söylüyor. ve onbeş dakikada harika bir kapak. şimdi kıvırmakla meşgul muhterem. atılacak bir golün çok önemli olduğunu söylemişmiş.
  • hayatımda gördüğüm en yürekten taraftara sahip takım.
  • an itibariyle * uzatmalarda milan'ı yenen ve avrupa şampiyonu olan takım
  • fenerbahceye benzetenlerin cok talihsiz bir benzetme yapmıs olacakları takım. milyon dolarlar harcayıp sezona "sampiyonlar liginde final" hedefiyle baslayıp ust tura cıkamadan elenmis bir takımı, karsılastıgı diger buyuk avrupa kuluplerine nazaran oldukca kısıtlı butcesiyle sampiyonlar ligi kupasını alan bir takıma benzetmeyiniz, yapmayınız boyle seyler.
  • bir fenerbahçe taraftarı olarak, fener'in şampiyonlar ligine doğrudan katılması için 25 mayıs 2005 milan liverpool cl finali'nde milan'ı tutmam gerekirken, içgüdüsel bir şekilde desteklediğim, üst üste yediği 3 gole çok üzüldüğüm, sonra ikinci yarıda attıkları her golde delicesine sevindiğim, işbu sebeple tuttuğumu anladığım efsane takım.

önceden de severdim aslında, ama şimdi eminim ve hissederek söylüyorum;
    you will never walk alone
  • 2005-2006 sezonunda şampiyonlar ligi'nde oynayacak takımdır. sorusu olan? bu bana yetmedi deyip daha kapak isteyen?
hesabın var mı? giriş yap