• sincan meydan şubesini ateşe vermişler. mekandan çıkarken gazı kapatan böyle titiz bir adamın dükkanının yanması şüphe çekmiştir.
  • çok ilgili bir patronu var, tavukları beğenmediğiniz de kesinlikle para almıyor, teklif etmeyin. sadece geçenlerde bir arkadaşım arada tekinsiz tiplerin gelip gittiğini, rahatsız olduğunu söylemişti. biz yıllardır gideriz öyle bir şeyle karşılaşmadık.
  • saygısız personeli yüzünden pendik'teki şubesine gitmeyi artık bıraktım! tavukları lezzetli ona denecek laf yok ama cidden çok kötü bir işletme anlayışına sahip. kimin gelip gittiği de belli değil garip garip tipler var.
  • albuquerque cadde şubesinde aktif kimya öğretmenlerinin eski öğrencileri ile soslu tavuk yeme günleri düzenlediği şirket.
  • telefona bakmıyorlar. püü size, böyle çağrı merkezi mi olur ?
  • arkadaşımın çalıştığı meksika çıtır tavukcusu. combo menüsü saul'un ve benim favorimdir.
  • geçen gittiğimde adamın biri tip tip bana bakıyordu. görmemezlikten geldim. masamın üzerine bi broşür bıkarıp çıktı. kimya özel dersi veriyormuş. atanamayan öğretmenlerin hali perişan.
  • uyuşturucu ticareti yaptığı dedikoduları iyice ayyuka çıkan (bkz: ayyuka çıkmak) tavukçu. yer miyiz ulan biz? yeriz vallahi çok lezzetli.
  • yazılan ilk 10 sayfada hakkında yapılabilecek tüm güzel espriler yapılmış ve ödüllendirilmiştir. sonrası ya tekrara düşme yada gereksiz zorlama.

hortlatmayın artık arkadaşlar burayı da hatıralarımızda güzel entrylerle yaşasın.
  • babamın eski bir arkadaşının tavukçusu. sahibi yozgatlı, çok güler yüzlü, sakin bir abiydi. aklımda hep öyle kalmış.

bir gün darulaceze ziyaretinde talihsiz bir şekilde can verdi. babam da oradaydı ama şans eseri kurtulmuş. ruhu şad olsun.
hesabın var mı? giriş yap