şükela:  tümü | bugün
  • tatlı mı tatlı bir admini olan 3 kız kardeşin beraber çalıştığı sempatik bir medikal estetik kliniği. yalnız doktoru hakkında o kadar şey yazılmışken neden bu başlık açılmadı şaşırdım. o kadar mükemmel videoları, storyleri var ki insan önce bunlara sonra da o değişimlere bağımlı oluyor! kaliteli ve çizgisi belli olan işlere bayılıyorum, umarım hep böyle devam ederler.
  • geçen gün bir videosunda kadınlara ilk buluşma tavsiyeleri veren bir doktor hanımı dinlediğim ve daha önce düşünmediğim ayrıntılarla beni aydınlattığı youtube kanalı.

otuz iki yaşıma girmeme çok az kaldı ve bir erkeğin ilk buluşmada kadını arabasıyla almaya geldiğinde arabanın dışında beklemesi gerektiğiyle ilgili görgü kuralına hiç dikkat etmedim daha önce. hesabı erkek öder bu bir görgü kuralıdır saçmalığına takılmıyorum mesela ama bu sanki gerçekten de çok güzel bir ayrıntı. geldiğini haber verdiğinde arabadan inmeli ve seni karşılayarak öpmeliymiş. çok hoş değil mi? "benimkinin arabası mı bu?" diye eğilip bakmak zorunda kalmıştım ben en son. benim için kraliçe victoria dönemi centilmenleri gibi bir şeydir bunu yapan erkek.

"karşınızdaki kişi sadece kendiyle ilgili şeyleri anlatmamalı biraz da sizi merak etmeli." demiş. hakikaten lan. merhaba merhabayı takiben yol boyunca ortak olduğu bilmem ne mağazasını bilmem ne kadar fiyata satılığa çıkardıklarını anlatmıştı benimki mesela. ayrıldıktan sonra bu davranış şeklini maddiyatçılık ve kompleksle açıklamaya çalıştım ama aynı zamanda çok büyük bir görgüsüzlük olduğu gerçeğine yine dikkat etmedim. buradaki doğru kelime kesinlikle görgüsüzlük olmalı. geçmişi gülerek yad ediyor ve "ben nasıl bir ayı oğlu ayıyla buluşmuşum?" falan diyorsunuz.

özetle güzel ve eğlenceli bir kanal. sağlam dedikodu dönüyor kızlar izleyin.