• cesurdur, mabel matiz'i tebrik ettiğim klip.

https://youtu.be/ptu5vxxha90

edit: klibin cesaretle ne ilgisi olduğunu düşünen yazar arkadaşlar olmuş. burası isviçre olmadığı için ben böyle düşündüm. yoksa tabii ki klipte “aşırı” diyebileceğimiz bir şey yok.

edit 2: klibin rtük tarafından yasaklandığını öğrendim. trol başlığı diye düşündüm ama değilmiş. şu başlık altına yazılanları okuyunca şaşırmamak da gerekir aslında. bu ülke daha ne kadar geriye gidecek acaba? homofobikler rahat bir nefes alın şimdi ve çocuklarınızı tv karşına özgürce salın.
  • şarkı güzel, klip olmamıştır.
  • iki gay sevgili temalı kliptir.
    iyi tarafı gaylerin pos bıyıklı ve sakallı olmaması.

şarkıya diyecek söz yok.

klibin yayınını yasaklamış, demek ki bir daha ki sefere ceo'nun ki gibi hard core olsun istiyorlar.
  • nihayet özüne dönmüştür son iki tekliğinde yeni arayışlarda olduğu açıktı ve üzmüştü.klip yine sanatsal bir analiz ister ama şu an şarkının esiriyim.velev ki her ne ise en güzelinden o dur ve bir yetenektir, bize bu güzel sözleri ve müziği bağışlamıştır, mabelimizdir.*
  • çok erkek erkek oldu klip diye klibin tam ortasına “am” görüntüsü koymuşlar.

mandalina da olabilirdi ama mevisimi geçti.
  • mabel'in her şarkısını özenli, her klibini kısa film tadında buluyorum; yine aynı titizliği karakol için göstermiş. tam da pride ayında, cesurca yayınladığı yeni çalışması oldukça etkileyici, tebrik ediyorum.
  • gaylerin hepsi mi yakışıklı olur. bu nedir arkadaş.
  • ne güzel şarkı ve klip olmuş.

sözlere bak.

“aşkın mezarını cana oydular”

yakındaki ilk konserine gidilsin!
  • ibneliğin adı cesaret olmuş

edit: dostlar bi destek çıkın. ibneler seri şekilde eksi oy veriyor.

(bkz: seri eksi oy veren ibne)
  • türkiye'ye gayliği sevdiren büyük sanatçı. umarım gelecekte daha çok gayimiz olur. hatta soylarımız sadece gaylerle devam eder.
hesabın var mı? giriş yap