şükela:  tümü | bugün
  • bir jatomizede olarak bugun kaydimi yaptirip deneme firsati buldugum kulup.

    diger salondan tanidigim jatomizede birsuru insan gordum. populasyonun buyuk kismini kapanan jatomilerden akin edenler olusturuyordu, kalabalikti ama is cikisi olmasina ramen cok bi yogunluk yoktu, personeller nazik ve ilgiliydi, duslar temiz, salon gayet havadar. bunlar arti yonleri..

    eksi yonleri ise ; bir dunya antin kuntin makine olmasina ragmen koca salonda bir tane squad rack var. malesef cogu bar olimpik degil .. ortada bir crossfit alani olusturulmus , gozler olimpik flans ve esnek olumpik barlar aradi ama malesef yok. laf olsun diye yapilmis bir alan gibi geldi bana . calisthenics icin bir istasyon yapmislar fakat hic fonksiyonel degil.

    lokasyon ve fiyati da goz onunde bulundurdugumuzda on uzerinden yedi diyebiliriz.
  • herşey güzel hocalar her salonda olduğu kadar ilgili fakat cuma günü iş saatinde bile tıklım tıklım bu yüzden on üzerinden beş diyebiliriz
  • merter migrosun üst katında, yer olarak gayet merkezi ve oldukça geniş bir salona sahip kulüp. akşam saatlerinde çok kalabalık olsa da iş saatlerinde daha boş olduğu için gayet güzel spor yapılabiliyor. hocaları da çok kibar ve ilgililer ancak bi tanesi var ki görünce irite oluyorum arkadaş. adını falan da bilmiyorum ama dapdar bi eşofman giyip sürekli elleri cebinde dolaşıyor. birilerini çalıştırırken bile eller cepte. adamın bana bi zararı yok ama işte gördükçe bu ne laubalilik diyesim geliyor.