• divxplanet'te hâlid'in deli gibi reklamını yaptığı dizidir. kendi çevirdiğinden mi yoksa güzel olduğundan mı, izleyince göreceğiz.

edit: ilk bölüm kötüymüş. himym'den farklı bir şey yok. olmamış...
  • ilk bölümü itibariyle çakma how i met your mother hissi veren dizi. benzerlikler saymakla bitmez.
  • how i met your mother'a çok fazla benzeyen dizi, bildiğin taklit olmuş bu. esasında anafikir fena değil de adamlar diziyi himym stili üzerine inşa ettiklerinden kendine has özellikleri kaynayıp gitmiş pilot bölüme bakarsak. bana tutmaz gibi geldi ama zamanında how i met your mother'ın da ilk bölümü bana "olmaz bu dizi" dedirttiğinden dolayı bilemiyorum tabi, görücez. ama kendilerini peri masalında sanan tiplerin esasında gayet yüzeysel aşk hikayesini fon alıp hikayedeki yancılara odaklanma mevzusunu sevdim, izlerim ben.
  • cbs in yeni dizisi. ilk bölümü beni güldürmedi sadece aralarda tebessüm ettim o kadar. hatta biraz sıkıcıydı da. dış sesli ve feedbackli anlatımı tamamen how i met your mother özentisiydi. bi ara "ben" isimli karakterin yerine birden ted geçicekmiş barney robin lily marshall da diziye eklenecekmiş gibi geldi. ikinci bölümünü meraktan izleyeceğim ama bence bu dizi tutacak.
  • how i met your mother'da ki konuk oyuncuları başrol olarak oynatan dizi. bayan oyuncularımızdan judy greer ted'le bir bölüm çıkmıştı* ve sarah chalke'da ted'in ciddi ilişkilerinden stella.

jason biggs, american pie serilerindeki partnerim alyson hannigan'dan benim ne eksiğim var bende aynı diziden isterim demiş olacak ki böyle bir proje ortaya çıkmış.
  • hani türk yapımcılar grey's anatomy, friends, gossip girl gibi dizilerin kötü versiyonlarını çekip çekip önümüze sunuyorlar ya, aha işte mad love bunun yabancı versiyonudur.

how i met your mother'daki sahne geçişleri, arka plandaki konuşmalar, romantik-komedi karakter ve piç yan karakter vs. hepsi alınmış monte edilmiş bu diziye.

ha kötü mü olmuş? çok da fazla değil bence. en azından himym falan tatile girdiğinde iki dakika kafamızı dağıtacak bir dizi daha olmuş oldu.
  • how i met your mother'ın kötü bir kopyası olmuş dizi. ilk bölümü fenaydı. belki de giriş bölümü olduğundan. ama böyle devam ederlerse fena gümlerler.
  • uçan adam sabri'ye esra ceyhan'ın verdiği tepkinin bir benzeri olarak "neden böyle birşey yaptınız canım?" diye sormak istediğim dizidir. o sakinlik, o dinginlik yüzümden okunsun istiyorum.
  • ana karakterin tavırları bile ted'i andırıyor resmen.
  • 2. bölümü güzeldi lan, ben gelecek görüyorum bu dizide. judy greer ve tyler labine ikilisi için izlenir hiç olmadı.
hesabın var mı? giriş yap