• kimse kusura bakmasın ama insanlar bunun nesini beğeniyor anlamıyorum.
    hele o kandırıcı reklamı yok mu ?
    çıtırt eden ses hiç çıkmıyor nedense. bu ses salatalıktan çok güzel çıkıyor

ayrıca tat olarak yine kötü.
    dün son kez yemiştim. bugün x marka yediğim dondurmanın sonrasında bir daha yememe kararı aldığım dondurma markası
  • algidadan çok daha iyi dondurma firmaları var. ancak, algidanın dağıtım kanalları süper ötesi. halkı dondurma seven her bakkalda, markete ürünleri var.
  • bırak allasen . böğürtlen lisi enfes sende dene
  • sırf reklamı plaza çalışan süit müşterilere hitap ettiğinden almadığım dondurma markası.

adamlar seksle bağdaştırmış olayı biz bekarlara ters evlendikten sonra belki yerim/ alırım asdf.
  • icinde glikoz surubu oldugu icin zaten bastan kaybeden dondurmadir.
  • herkesin içten içe bildiği gerçektir. tadında bi bok yok aslında, olay reklam ve fiyatta bitiyor.

edit: imla
  • nihayet şunu birisi söyledi. evet kral çıplak.. hele o beyaz çikolatalı olan yok mu, tereyağ gibi birşey..
  • doğrudur. çünkü magnum bir dondurma değil silahtır. he yok biz algida magnumdan bahsediyoruz ve o da kötü bir dondurmadır dersen de adamı magnumla(silah olan) dürterler vallahi.
    çocukken babam kendine bu dondurmadan alıp ablamla bana da minimilk veya max alınca "ulan nasıl bir şey ki acaba bu dondurma" derdik. ilginçtir bayram harçlıkları veya karne harçlıkları vs topladığımızda bu dondurmadan alacak paramız olmasına rağmen gidip hiç almazdık. hulo cips, caprisunç milka vs alırdık. nasıl korkmuşssak demekki bu dondurmanın heybetinden!
    sözün kısası algida magnum bu topraklardaki en güzel paketli ürünlerden biridir efendim. yiyiniz. afiyet olsun yiyenlere
  • magnum dondurma değildir. su, şeker, gıda boyasıdır.(bkz: dondurmam gaymak)
  • bademli hariç de lan!
hesabın var mı? giriş yap