• bahçeşehir üniv. gazetecilik bölümü öğretim görevlilerinden. ders vermenin yanısıra sosyal sorumluluk temelli uluslararası bilumum projelerin (örn. ayrımcılığa karşı medya, vb) organizasyonlarında yeralıyor.
  • çok kral hoca.
  • bahçeşehir üniversitesi iletişim fakültesinin genç ve cool hocasıdır. akademik kariyeri boyunca özel olarak ilgilendiği medya'da nefret söylemi konusu ile öğrencilerini ayrımcılık yapmadan haber yazmaya teşvik eder. verdiği türk basın tarihi dersinde türkiye'de gazete ve gazetecilerin başına gelenleri tarafsız bir şekilde anlatır. öğrencilerinden gelen her düşünceye saygı duyar ve akademik saygı çerçevesinde tartışır. ders dışında gündeme dair konuşarak çay içip sohbet edebileceğiniz şahane hocadır.
  • sesiyle evlenebileceğim adam. hangi adamdan bahsettiğimi çoğunuzun bilmiyor olması da beni hunharca mutlu ediyor.

çok acayip.

çünki, sana geldiğim yollar diken diken batardı. yalan mı?
  • ne yalan söyleyim erkek halimle benim bile sesiyle evlenmeyi düşünebileceğim müzisyen.hayır yani öyle erkeklere gizli meyilimde yok.bugüne kadar hep karşı cinsten etkilendim ancak bu arkadaşın sesi duyunca daha bir başka oldum.henüz youtube sayfasında 3 şarkı var.biri nilipekcim ile olan düeti.zaten o şarkıyı tarif edecek cümleler yetersiz kalıyor.yalnız kimdir,necidir hakkında bilgi bulunmamakta.bilen varsa bu güzel sesin sahibini şahsen yakından tanımak isterim.son olaraktan ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi ile bir bağlantım yok ama illa birşeyini eleştirecek olursam sahne ismini değiştirse bence daha iyi olur.ne bileyim mahmut diye birinden bu güzel sesin çıkması filan.bilemedim yani sözlük ilginç bence.
  • çok güzel ve mütevazi bir adam kendisi. kendi halinde çalıp söyleyen, hem dostlarının hem de kendini samanlıkta iğne arayanların bulabileceği hatırı sayılır bir azınlığın gönül teline sesiyle ve sözüyle kadife kadife dokunan bir insan. var olsun.
    tiwitter adresi

sound cloud hesabı

takipte kalın derim.
  • enfes kelimesinin müzikte/ sanatta/notada karşılığıdır.
  • youtube'de tesadüfen denk geldiğim güzel ses. kafası bozup akademisyenliğe veda edenlerdenmiş.

https://www.youtube.com/watch?v=rgqod-bbz0o
  • enerji veren cok guzel bir sarki yapmis eski akademisyen ve keyifli bir muzik insanidir:
    https://www.youtube.com/watch?v=nz3fcju_nw0
  • yeni keşiflerde şu an! bir kaç zamandır deli gibi dinlenenler arasında.. kadife gibi akan bir ses ve şahane bestelere sarılmış sözler.. kıymetleri bilinsin derdindeyim, daha çok dinlensin.. bir diğeri için (bkz: fikri karayel).
hesabın var mı? giriş yap