• röportaj adam ismi ile bilinen adanalı komedyen mansur karaca, çok güzel hareketler bunlar 2 programının yeni sezonunda yer alacakmış.

link

eminim programı kendisi için izleyecek olan çok sayıda takipçisi olacaktır.

maksut'a naçizane tavsiyem orijinal tarzını devam ettirmesidir. çünkü kendisi oldukça özgün ve şahsına münhasır bir komedyendir. sınırları belirli kalıplar mahmut'u orijinalinden uzaklaştırabilir.

şimdiden iyi şanslar diliyorum.

edit: mahsun'un konu hakkındaki yorumu: (#142900350)

ikinci edit: mahsun'un konu hakkındaki diğer girisi: (#142900991)
  • mahsun cghb'den daha kaliteli olduğu için ortamın kalitesi artacaktır.
  • dağa mı çıkmış? çghb ? mahsun karaca ?
  • yazık olmuş mahsun arkadaşa. bu program sürekli kendini tekrar eden espriler ve sosyal medyadan araklanılan espriler ile dolu. ha bir de yapılan şey tiyatro da değil tiyatro adı altında olsa da pek alakası yok tiyatro ile. yani mahsun arkadaş kaliteyi yükseltmek yerine kendi kalitesini düşürebilir.
  • ekibiyle beraber adı geçen programdan daha kaliteli işler yapabilecek bir adamın bir yerlere katılması işte kısaca. o şahin bile tek başına program olur.

(bkz: şahin sarsu)
  • yanına yancısını da alırsa iyi olur
  • çghb güldürmüyordu, belki kanayan yaraya derman olur.
  • kendi yazarsa metinleri gayet güzel işler çıkarır.
  • internet ve youtube ile alakası olmayan ve skeçlerini hiç görme şansı bulmamış kişiler tarafından televizyonda uzun uzadıya görülmesi, ün ve portföy tarafında güzel bir gelişme yaratır. ancak youtube kısmındaki özgünlüğünü koruyabilirse iyi olur, yoksa işler zor ilerler onun için. umarım başarılı olur.

asıl olan (yanlış biliyor olabilirim) mahsun'un eğitim olarak oyuncu olmadığı bu çektiği videolar ile bu konuma geldiğiydi sanırım. bu programa gelmesi gereken ekstra kişi şahin sarsu. onun olduğu skeçler daha keyifli geçiyor benim açımdan. adam zaten tiyatro ve sinema ile uğraşıyor uzun zamandır.
  • sanki güldür güldür daha uygundu mizacına tarzına
hesabın var mı? giriş yap