şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şile otoyolunda gerçekleşen olay. duvara çarpmasından önce 2 arabaya da çarpıyor maalesef. insanlığın bu türü ne zaman akıllanacak veya son bulacak bilmiyorum, makas atanlara özel yaptırımlar getirilmeli diye düşünmekteyim.

video

edit: 59 saniye eklendi
  • 2 arabaya çarpması ile üzmüştür.
  • pezevenk keşke geberseydi diyor insan içinden. dünyadan bir pislik eksilmiş olur, diğer masum insanların can güvenliği sağlanırdı.
  • umarım makas atılan araçlara bir şey olmamıştır. sağlığı sıhhati, kaskosu yerindedir.
  • asıl arabayı kullanan davarın ölmemesi üzmüştür. zira bu hödük aynı şeyi tekrar tekrar deneyecektir.
  • umarim sadece kendisine zarar vermistir.

aldigi her nefes haram.
  • ölseymiş daha sevindirici olurdu.
  • rusya'da olduğu gibi tüm araçlara zorunlu kamera uygulaması getirilmeli ve bu magandaların görüntüleri emniyete bildirildiğinde ciddi yaptırımları olmalı.
    sanmayın avrupa'da insanlar muazzam kültürlü, bilinçli. (kültür farkı çok tabi o bi gerçek) asıl insanların kurallara uymasını sağlayan olay ağır cezalar. arabasına el koyun bakın yapıyomu bi daha bu insan müsveddeleri.

aktif olarak motor kullanıyorum, aynada gördüğüm anda geriliyorum acaba neremden sıfır geçecek diye. kimseye zarar vermeden teker teker ölüp gitmeniz temennisi ile.
  • ticari minivan araçla neyin makasını atıyorsun amk malı dedirtmiş kaza.

araç doblo değil sanırım ford'un minivanı.
  • doğrusu, makas atan orospu çocuğunun 2 araca çarpması.