• tembel erkeklerdir. manikur para verilecek bir nane degildir, mesela ben hep kendim yaparim. para mi basiyoruz ki boyle sacalim anasini satayim!
  • (bkz: metroseksuel)
  • ellerini seven erkekler.
  • akıllı erkeklerdir. ister iş hayatında ister özel hayatta ellerin önemini ve ne kadar dikkat çektiğini biliyorlardır. bir de pedikür de yaptırıyorlarsa hele bu yaz döneminde acayip rahat ederler.
  • erp proje yöneticisi ya da geliştiricisidir bu. giyimine kuşamına da dikkat eder, saati de pahalı bir saattir. sanırım müşteri yanında sürekli pc de çalıştıklarından dikkat ediyorlar. siz de dikkat edin varsa etrafınızda.
  • ılik değildir. kişisel bakimina onem veriyordur, kendisi yapmayı beceremiyordur, gider yaptırır. ben yaptirmiyorum orasi ayri.
  • yeni katıldığım gruptur. kuaförümün çocuk kısmını kaldırıp yerine manikür için bir bayan geçirmesi herşeyi başlattı.zaman zaman tırnaklarını koparan biri elim bir parça düzene girdi.ama elin içine sokulan su bir hayli sıcaktı.serde delikanlılık var söylemedim de.ama su dışında canım acımadı.du bakalım ikincisinde ne yaşayacağız.
  • elleri surekli goz onunda olan bir meslekle ugrasiyor olabilir.

muzisyen (piyanist falan) olabilir, asci olup televizyonda yemek yapiyor olabilir, genel mudur olup surekli onemli toplantilarda eliyle kagit ustunde bir seyler gosteriyor olabilir. olabilir de olabilir. ilik, milik diye yakistirmalar yapilmasina gerek yok.
  • bakımına dikkat eden erkektir. altı kaval üstü şişhane olmaz en azından. bakımlı olunucaksa tam olunmalı. sonra apaçilere benziyor memleketimin erkeği
  • kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır
hesabın var mı? giriş yap