• gemileri yakmış deli.

canlı yayında söyledikleri şunlar:

"kulüp başkanı maçtan önce oyunculara hocanızın maaşına zam yaptık yeniden anlaşacağız demiş. bu yalan. maaşımda %10 indirim istediler."

"birkaç haftadır oyuncuların parasını cebimden ödüyorum. başkan gelip bana oyunculara veriyorsun bize de para ver dedi. böyle birşeyi hayatımda yaşamadım."

"herkese ben para veriyorum, cebimde para kalmadı. şimdi eşimi arayıp para isteyeceğim."

kendisi türk futbolunun gördüğü en troll hocalardan olabilir, kameralar karşısında şovu sever falan. ama bu söylediklerinin hepsinin doğru olduğunu düşünüyorum. henüz 10dk geçmeden kulüp başkanı canlı yayına bağlanıp sıvamaya başladı. ama adamın iddialarının hiç birini yalanlayamadı. krizdi pandemiydi falan filan osuruktan hikayeler. kulüpler öyle rezil ve kepaze durumda ki, bu anlattıklarından çok daha fazlası olduğuna eminim. birinin çıkıp kendini feda etmesi gerekiyordu. ancak böyle bir deli yapabilirdi. çok da iyi oldu.
  • sumudica: "birçok menajer beni aradı ve türkiye'de istediğim takıma beni götürebileceklerini söylediler. onlara dediğim tek şey şu oldu, türkiye'de benim çalışacağım bir tek kulüp var. o da rizespor."

ya hassiktir be abi ahaha.

kaynak
  • kendisi 300.000 euro alıp, yaptırdığı transferlerden cebine para indirip, 6-7 hafta başarılı olup, ligi 12-13. sırada bitirse, her sene bu ligde sessiz sessiz iş yapardı. basında da bir sürü yardakçısı olurdu.
  • 4-2-3-1 dışında başka taktikler de yapabildiği için işsiz yerli hocaların arkadaşları olan yorumcular tarafından sürekli kötülenen teknik direktör. istiyorlar ki kovulsun da bu işsizlerden biri 3-5 ay onun yerine gelip 4-2-3-1 oynatmak için maaş alsın.

adam gayet ucuz bir kadroyla 2020 yılında iç sahada çıktığı 16 maçta sadece 1 kez kaybetmiş, o da galatasaray maçı. daha ne yapsın adam? o kadroyla şampiyonluk mu kovalasın?

renkli de bir karakter. iyi ve kötü yanlarıyla bir şekilde takımın ratingini yükseltiyor. ben yönetimin yerinde olsam 3 sene daha kontrat yaparım.
  • sırf süper lig garabeti 4231 sistemini kullanmaması bile teşekkür için yeterli.
  • son 9 haftada 7 galibiyet alan takımın hocası. beşiktaş, başakşehir, fenerbahçe ve alanyaspor da bu takımlara dahil.

fenerbahçe'nin ihtiyacı olan hoca yazılmış. takım içinde gruplaşma, abilik gibi saçmalıklardan kurtulmadığı sürece fenerbahçe böyle adamları harcar. gaziantep'te yaptığı konuşmanın bir benzerini yapsın bakalım fenerbahçe'de. takımın abileri tarafından sabote edilerek ne kadar zamanda gönderiliyor beraber izleyelim.
  • adam takımının lideri oyuncuları başarı gösterince başkanın yapmadığını yapıp motivasyon amaçlı cebinden hatırı sayılır bir pirim dağıtmış bizim köylü kurnazı başkanda madem futbolcuya dağıtıyorsun bize de üç beş bişey ver demiş

nerede görülmüş işletme sahibinin maaşlı çalışandan para istediği ben şumudicanın yerinde olsam seksen bin euroda başkana ateşler kulübün anahtarını alır çökerdim kulübe adamcağız az bile yapmış bu antepli rezil dilencilere
  • adam kendi cebinden prim veriyor futbolculara. daha derdi para diyor. 80 bin euro prim dağıtmış adam. futbolcuların gözünde çakal yönetimden koparıp futbolculara dağıtan bir robin hood adeta.

burada işi gücü para diye atıp tutan romantikler enflasyondan az zam gelince isyan ederler, siz bunlara bakmayın. adama başarından dolayı maaşını indiriyoruz, zaten futbolculara dağıtıyorsun, biraz da bize ver demişler. o da karımdan da isteyim mi diye dalga geçiyor. çünkü ciddi oldukları için daha da komik.
  • ölüm kalım maçıymış gibi oynayan taraf kendi oyuncuları, buna rağmen "fenerbahçe şampiyonlar ligi'ni almış gibi sevindi" diyor. fenerbahçe şampiyonluk mücadelesinde puan kaybetmediği için seviniyor, antep'i yendik diye sevinildiğini mi zannediyorsun? ahaha. üç puanı evinde kanırta kanırta alınca yanmış bir tarafları anlaşılan.
  • arabistan'dan reddedemeyeceğim bir teklif aldım derken rize'den bahsediyormuş.
hesabın var mı? giriş yap