• birlikte piyasaya sürülmüş ve boyutları aynı olan marlboro touch gray'den bir tık serttir fakat normal touchtan ise bir tık hafiftir. içimi çok rahat olmuş bir sigaradır. değerleri zifir:7 mg nikotin: 0,6 mg karbon monoksit:8mg şeklindedir.
    çok fazla ağız kokusu yapmıyor. doyurucu olmuş sigaradır.
  • sayılı güzelliklerden biri. siz yine de sigaradan uzak durun. holivut etkisine kapılıp da başlamayın, abartmayın.

tekel bayii ismail abiye direkt sordum. "en iyi sigaran hangisi?" diye. "üst limitin ne kadar?" dedi. "10 lira" deyince bunu verdi. hatta ekledi "bak yeni çıktı. hiç koku yapmaz, kokusuzdur. bağlanırsın."
  • gayet güzel olmuş sigara. vogue perle bronze denemiş bünyeler için tam bir muadil.
  • etrafimda ne kadar marlboro touch icen varsa buna baslamistir (ben de dahil). daha az zehirlendigim hissini verdiginden olabilir ama koku yapmadigi tartisilir tabi neyse sonuc olarak guzel olmustur.
  • telefon şirketlerinin piyasaya sürdüğü ucuz android cihaz isimli, kokmaması için içine daha da kimyasal serpiştirilmiş bildiğin sigara
  • bence bu sigaralar talaş. yani toplama tütün. diğer marlboro ürünlerinin artıklarıyla yapılıyor. zira içenlerin mutlaka şunlar başına gelmiştir.

1. paket içindeki bazı sigaraları yakınca ayak kokusu gibi kokması.

2. bazı sigaralarda mentol tadı olması.

3. ve her bir paket arasında ayrı tatlar olması...
  • vazgeçilmiyor.
  • en son 9,5 tl'ye aldığım, son zamlardan sonra kaç lira olduğunu merak ettiğim sigara. 1 yıldır bunu kullanmaktayım. orta sertlikte, kokusu üstüne başına pek sinmiyor. tabi en iyisi hiç içmemek...
  • bildiğin çikolata kokan sigaradır. camel soft'un önlenemez düşüşü sonucu sigarada sidik kokusuna hayır diyen insancıkların müptelası olduğu yeni zehir olmuştur.

fakat belirtmekte fayda var;

(bkz: sigara öldürür)
  • insanlarda nedense mentollü hissi uyandıran ancak mentollü olmayan sigaradır.
    içtikten sonra kötü koku bırakmaması ile oldukça başarılı buluyorum kendisini.

edit: paket değişimi ile *güzel özelliklerini kaybetmiş hatta tadı da değişmiş olup artık tercihim olmayan sigaradır.
hesabın var mı? giriş yap