• futbol, futbolcu entry'si giren işsizin önde gideni, tanımadan etmeden millete aktroll damgası yapıştırıyor, ben futbol izleyen beyinsizle aynı ortamda bile bulunmazken ekşisözlük sağolsun bizi muhatap ettiriyor.
  • (bkz: aktroll)
    (bkz: engelle)
  • sözlük'teki kendinden üstün gördüğü insanların başlık altına troll yazarak rahatlayan (bkz: loser)
  • kendisi özgür düşünceden yoksun olduğu için başkalarını da kendisi gibi zanneden, düşünceleri değil kişileri değerlendirecek kadar sığ olan vasat altı yazar. insanlara troll damgası yapıştırmakla dünyayı daha iyi bir hale getireceğini düşünen birisi sanırım.
  • mature aşığı bir aktrolldür. ışın karaca'ya fena hasta. öyle böyle değil.

(bkz: engelle)

(bkz: başlıklarını engelle)
  • başka bir yazara sözlüğe bir daha entry girme diyebilecek kadar hadsiz tıynette bir "kişimsi". büyük ihtimalle birey olamamış ve olmaya da çalışmıyor.

gerçek hayatta kendisi muhatap olmak zorunda olanlara sabır diliyorum.

hadsiz

edit: işsizin teki yüzünden davalık olmak istememem sebebiyle işbu entry gg olmaması amacıyla yeniden düzenlenmiş ve daha makul hale getirilmiştir. hadsiz
  • nickaltıma aktroll olduğum bilgisini girmiş suser. bir bakayım kimmiş hele dedim, aktroll çıktı. parasını kim veriyorsa onun için trollük yapıyor.
  • iyi ki beni engelledin sayın yazar. çok çok sağol.
  • aktroll yada dinci yobaz olmasi kuvvetle muhtemel olan bir zat.
  • mesaj atıp sonra da engelleyen bir ergen irisidir.

çöp kutusundan çıkardığı fikirleri kıymetli zannedip sağa sola saçmaya çalışıyor.

sendeki akıl sana zor yetiyor belli ki, başkasıyla paylaşmaya çalışma, yazık.
hesabın var mı? giriş yap