• dış tasarımı güzel, iç tasarımı vasat markadır. toplamda asla bir porsche değildir...
  • (bkz: luks fiat)
  • ezel dizisiyle prestij kazanmıştır. bu konuda ele ayağa düşmüş porsche den bir tık üstündür.
  • 1914'te bologna'da mühendis alfieri maserati tarafından kurulmuş, ferrari'ye bağlı italyan otomobil markası. ferrari'ye ters olan kriterli araçlar üretir genelde dizel ve dört kapı gibi. neptün’ün sembolü üçlü çatal simgesini kendilerine logo olarak seçmişlerdir.
  • zevk arabasıdır. canımdır, aşkım benim. diğer sevdam ise aston martin...
  • tasarımı ile hayran bırakan bologna çıkışlı italyan arabası. özellikle ghibli modeli binbir türlü hayaller kurduracak kapasitede bir araçtır.
  • yurt dışında yaşayan arkadaşımın, 1 ay önce şaşırtıcı bir fiyata satın aldığını öğrendiğim hayallerimin tek arabası. arabaları genel itibariyle takip etmem. ne araba motorundan anlarım ne modelinden ama maserati ile sevdam bir başkadır.. bugün kendisine anahtarı kadar yaklaşabildim. anahtarını avucumda tutmak bile mutlu etti beni. öptüm öptüm! sarıldım! fotoğraf bile çekindim onunla! şaka lan, şaka!

bir gün sahip olmak dileğiyle.. farlarından öperim!
  • ferrari ile ebedi rekabet içinde bulunan ıtalyan otomobil firmasıdır. alfieri maserati tarafından kurulmuştur.
  • eğer benim maseratim olsaydı arkasına kesin şunu yazdırırdım :

maseratim var asabiyim ben
    böylece hızlı ve öfkeli tanımına bir açıklık getirmiş olurduk maserati ile.
  • her gordugumde kalp atisimi hizlandiran, derin duygular besledigim yegane sey.
hesabın var mı? giriş yap