23 entry daha
  • daha ilk turda yaptığı soslu levreğe şefler hayatında yediği en lezzetli balıklardan biri olduğunu söyleyerek seçtiler. o andan itibaren bu elemanın şampiyon olacağını veya ikinci olcağını falan düşünüyorum. adam her turda fırtına gibi esmeye devam ediyor danilo yu çıkarıp bu elemanı koysalar yerine şef kalitesi değişmez amk

edit: levrek yerine somon yazmışım
    düzelten @fabiangoteller arkadaşa çok teşekkürler
  • birçok kişiye benzetilmiş de gerek tip, gerek hal ve tavır olarak, suratındaki benin konumuyla bile tek bir kişiye benziyor: yeşil yol'daki sapık mahkum.

(bkz: sam rockwell)
  • bastırşef'de yer alan serhatla birlikte ortalığı sikecek yarışmacı.

nedense kazandığı an gidip estetik yaptıracak gibi bir his var içimde. ha bir de bol bol gömlek alır. biz seni bu halinle sevdik reis.
  • yemek konusunda tam bir yamyam barbaros. çoğu yarışmacıyı donunda sallar atar. serhat ile kapışacaklarını düşünüyorum.
  • daha önce yazıldı galiba

(bkz: carlos tevez)
  • pardon da serhat kim? ahahahahahahahahahahahah.
  • eğer yarışmayı kimseyi bıçaklamadan bitirebilirse birincilikle tamamlayacaktır.

ayrıca onun yerinde olsam joker makyajıyla yarışmaya çıkar, yemek yaparken joker dansı yapardım. mutfaktaki yeteneğini bu şekilde daha iyi pazarlayabileceğini düşünüyorum.

ekleme: kendisini jokere benzetmem onun psikopat olduğunu düşündüğüm anlamına gelmez. aksine çok iyi kalpli biri olduğunu düşünüyorum.

kayhan'ı ilk altıya sokarsa kendisi açısından yarışmada büyük avantaj sağlar. zira eray, ebru, tanya gibi yarışmacılar varken kayhan gibi mutfakla alakası olmayan biriyle yarışmak çok daha kolay olur.
  • adamın tek rakibi şu anda karşısında zaten. bu yarışmada 1 numara barbaros 2 numara eray gibi. terside çıksa şaşırmam. bunlar usta şef konumuna çıkmışlar.
  • hakkı yenmezse masterchef'e gelmiş en gerçekçi şef adayı .
  • bu seneki ekibin gayet güzel olduğu yarışma.
    barbarosun gözgöze gelirsen senden hemen ahtapot salatası yapacak duruşu
    serhatın özgüveni
    aremin güleç yüzü
    tanyanın gonuşması
    ebrunun ciddiyeti
    furkanın saykoloğu
    izletir
196 entry daha
hesabın var mı? giriş yap