• o dalyan köfte streçe sarılıyken fırına girdi ve pişti ya, hoş geldin kanser. dalyan köfteden tiksindim
  • biz türk mutfağı ile büyümüş insanlar, bir şeyi yakma kıvamına gelmeden yemiyoruz. adamlar steak tartare yiyor, biz hala pişmiş mi pişmemiş mi tartışmasındayız. makarnamız bile lapa. evdekilere al dente makarna yapıyorum, o şekilde seviyorum, "bu çiğ olmuş" diyorlar.

barbaros ürünleri pişirmek için her türlü riski alacak, her türlü kolpayı yapacak türden bir kebapçı-ana yemekçi diye yumuşatıyorlar adam kebapçı işte!!! bakınız: adam bıldırcını o kadar çok pişirdi ki anlaşılmasın yumuşasın diye bastı erittiği terayağını.

avantajı deccal pardon barbaros alır. adam strechte dalyan köfte pişirdi. jüri bu kadar sığ bir pişirme bakış açısına sahip oldukça, barbaros da o açığı iyi kullanmayı bilecek sağlam bir manipülatif olduğu için sırf pişti diye şampiyon bile olabilir. hahahahah, barbi şaka lan, bu eli alsan da son ikiyi göremeyeceksin; bilerek tabak düşüren ucuz figüran seniğğğ!
  • üç ay boyunca yarışmaya en fazla benim kadar emek vermiş, yani tv başından izlemiş birinin, üç aydır yeri gelmiş hakaret yemiş, yeri gelmiş küçük düşürülmüş kişilerle aynı kefeye konulduğu yarışma. sırf bu sebepten dolayı da izlenesi değil. kaldı ki amaç şef çıkarmak da değil. reyting kovalayıp olabildiğince reklam almak. gidin şimdi malum siteden lahmacun isteyip ertesi gün sedexolu ofislerinizde doya doya anlatın
  • düelloda kazanan kaptan karşı takımdan istediği bir oyuncunun oynatmaması ya da kendi ekibinde oynatması hakkını alsa süper olur aslında
  • barbaros "kötü barbaros" olarak geri mi dönüyor ne?
  • helal barbaros.. iyi başladın haftaya, yarın galibiyet bekliyoruz senden. serhat'ı da seviyoruz yalnız. tanya'nın olduğu her takım daha pozitiftir. sözün kısası iyi olan kazansın her iki takıma da bol şans. en iyi kaptanlara ve stratejistlere sahipler.
  • bir önceki yarışmayı mumla aratıyor resmen!

yarışmanın favorileri denilen barbaros ve serhata bakın, yaptıkları hatalara.

şunları toplasan bir cemre etmez.
  • aşırı adaletsiz bir ödül oldu. bir de serhat’in en sıkıntılı anları pilav ile yaşadığı orta da iken. esra, emir, duygu ve barbaros’un tabak vermesi aşırı zor. uğur’un masterchef tarihinin en kötü pilavını yaptığını biliyoruz, wallison ile ortada keza berker-sefa ve ebru- tanya’dan ise birisinin denk gelmesi yetecek kırmızıya ki şansı da epey var. mavi takım nerede ise tek puanı eray ile alacak gibi. zaten barbaros onuda gözden çıkarmış gibi ayyüce koydu karşısına.
  • hangi hafta baksam, takımlar birinde furkan ergeni birinde emir ergeni olacak şekilde ayrılmış.

hiç bi’ takımı tutamadım dolayısıyla. bu çocuklara kim ne yaptıysa hemen yerine bıraksın. kadın düşmanı (muhtemelen karşı cinsle iletişemedikleri içim böyleler), sosyal zekası gelişmemiş tencere and the kapak.

tanım: bir insanın bir ömür boyunca kazanamadığı parayı, acun’a sadece bir reklam arasıyla kazandıran yarışma poroğğramı. (bkz: allah artırsın kardeş)

edit: ya emir ergeninin kendisini reddeden kıza pancar dediği doğru mu? abi doğruysa 12’den teşhis edilebilir durumda çocuk.
    seçmelerde ne kadar olgun duruyodu hey gidi.

bunlar eskaza tabak gönderen müşteri falan olduğunda nası dolu dolu küfür ediyolardır ya. ben gitmem öyle restorana. başlarım yıldızına
  • duygu ne kadar kötü insanlara denk gelmiş hayatında.

ilk kocası ilk günden bunu dövmeye başlamış ve dolandırmış, arabasını evini vs yürütmüş. adamın zaten 5 sabıkası varmış öncesinde bu saftirik bilmiyormuş. ailesinin onaylamadığı bir adammış, aile hissetti demek ki ama işte gençlik...
    ayrıldıktan 14 gün sonra duygu'nun "kardeşim" dediği en iyi arkadaşı ile evlenmiş (ki o kız da nasıl bir karaktersiz ve de ayrıca salak çünkü hadi duygu adamın gerçek yüzünü bilmiyormuş, bu kız biliyormuş. böyle bir pislikle neden evlenirsin? sonra o kız televizyonlara çıkmış "çocuğumu göstermiyor, dolandırdı" vs diye . benden kötü şeyler yaşadı diyor duygu. ehhh, karma ve kendin kaşınma durumu oluyor onunki biraz ama arada çocuk olması ve insanın çocuğundan ayrı tutulması çok ağır. çocuğu alıp kaçırdı galiba adam, korkunç. duygu gene ucuz kurtulmuş.

bunları yaşayan duygu insanlara güvenme konusunda sorun yaşar tabii. elemelerde olayın detayına girmemiş ama kocasının onu dolandırdığını söylemişti. terapi gördüğünü ve kendini yemek yapmaya da bu dönem verdiğini onun için bir nevi terapi işlevi gördüğünü söylemişti.

şimdi de kızcağıza yarışmadayken telefon geliyor. telefondaki kız "nişanlın seni benimle aldatıyor, haberin olsun" diyor. nişanlısını arayınca adam da bunu doğruluyor, klasik "yaptım bir hata" lafıyla. kızcağız zaten güven sorunu yaşıyor, çok zor olmuş bu adama güvenmesi ve bu güven gene sarsılıyor. en üzücü olan bu. dediği gibi hayatınızı birlikte geçirmeyi düşündüğünüz insana bile güvenemeyeceksen kime güveneceksin. üzüldüm kızcağıza.

ayyüce'ye neden o kadar tepki verdiği de daha iyi anlaşılır sanırım şimdi.
hesabın var mı? giriş yap