• bireysel başlayan finallerin bir anda takım oyununa dönmesi ve oyunda pasta çıkması.
  • takip ettiğim program, dün hakan’a üzüldüm, daha 19 yaşında olmasına rağmen çok güzel yemekler çıkardı ortaya, ve bir kaç hafta önce rozet verdiler, dediler final bileti, ee bu adam ne diye dün yarı finalde elendi, hayır takım oyunu bitti dediniz, herkes bireysel dediniz, sonra abuk subuk bir fransız pastasıyla adamları başbaşa bıraktınız, hayır gerçekten sebebi neydi ki?
  • biteceği için üzüldüğüm yarışma.

mehmet şefi adanalı kebapçı dayılara benzeten bir tek ben miyim ya?

yanaklarını sıkmak istiyorum ya çok şeker adam.
  • hığğ de somer şefim diyesim geliyor sürekli. bi kbbciye görünse hiç fena olmayacak.

geriden izlemeye devam ettiğim yarışma. ama mehmet şefin yüzündeki iran kedisi duruşu inanılmaz cidden. o çatalı 20lik diş bölgesine elini yamultarak atması, anlayamazsınız...
  • bu masterchef uğur, mehmet günsür’ün çakması galiba. tv’de bu adama ilk görünce bana hemen mehmet günsür’ü anımsattı.
  • kayınvalideye yılbaşı hediyesi olarak battal boy gecelik aradığım için somer şefin kreasyonunu takip ettiğim yarışma programı.
  • hakan'ımı eledikleri yarışma.

arşiv kayıtlarından bol bol o nefis kollarını izlerim artık. çıtırım benim, yolun açık olsun.
  • klasik bir tv8 yarışması olarak başlangıç bölümleri daha keyifli olan sonlara doğru sıkan yarışma.

artık son düzlük*
    mastercheff asıl şimdi başlıyor*

survivor da öyle. kalabalık olduklarında curcuna, kavga, kıyamet izleniyor. sonra 3 kişi 5 kişi kalınca bıkıyorsun. bunda da ” ben mükemmelim, siz hepiniz boşsunuz tamam mı? ayna aynaaa hıh “ tarzı konuşan yarışmacı elenene kadar izledim.

yalnız o değilde final bileti alıp ilk finalist olan adam yarıfinalde elenmiş. ee haftalar önce ilk finalist belli, ikincisini arıyoruz diye yarışılmıyor muydu? yolda gene kurallar değişmiş. finale elenenlerden mastercheff allstar ekibi getirmesinler*
  • elenen yarışmacıların şu anki yarışan yarışmacılardan daha taşaklı olduğu yarışma.

şırdancı yarışmacıların üzerine yürüdü resmen atar yapacağım diye geçen programda.

şeflerin gerçekten yemek yorumladığı anlar izlenmesi en zevkli anlar. onun dışında genel olarak yaygara koparmaya yönelik kurguların olduğu bir programdan öteye gidemedi.

tokyo drift filmindekiler bile bu kadar viraj almadı be mehmet şef. yemek bilgin harika biliyorum ama arkada kim yönlendiriyorsa sizi yanlış yapıyor bence.
hesabın var mı? giriş yap