crix

  • 1610
  • 8
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

eve atılan erkeğin vermemesi

zamanla deneyim kazandıkça bertaraf edilebilen tatsızlık.

gözü açılmamış sığırcık yavrusu olduğum zamanlarda eve gitmeye ikna etsem bile yatağa atamıyordum. mırın kırın edip kalkıp gidenler oldu epey. gerekçeleri üç aşağı beş yukarı şunlardı:

- o gece kalacak yere ihtiyacı vardı. sevişmek istermiş gibi bir izlenim yaratıp eve kapağı atıyordu.
- ev arkadaşımın konuşmaları birden adamı bunaltmıştı.
- evdeki diğer kişi adamın ilgisini daha çok çekmişti.
- sırf tanımak, bu dünya nasıldır hakkında söyleşmek istiyordu.
- para sızdırmak istiyordu ama çulsuz biri olduğumu görünce vazgeçiyordu.
- baştan hevesli oluyor, gerçekten ilişki istiyordu. ama iş uygulamaya gelince birden korkmaya başlıyor, günah işliyorum duygusu ağır basıyordu.
- bir kaç kişi de sırf o akşamı boş geçirmemiş olmak için sevişmeden, yalnızca sakso yaptırarak geçirmek istiyordu. bunlar da "yarım vermeyen" kontenjanından bu başlığa girer.

bertaraf etme yolları, her birinin gerekçesinin içinde saklı aslında:

- o geceyi geçirmek için gelip eve girdikten sonra naz yapmaya başladıysa ya gözünüzü karartıp kapı dışarı edersiniz (ki kavga çıkabilir) ya da daha iyisi bunun karşılıklı bir alışveriş olduğunu, verirse o gece kalabileceğini belli edersiniz.
- erkeği attığınız yerde mümkünse başkası olmasın. muhafız alayından ayarttığım aslan gibi delikanlı, evdeki adamın yabancı ülkede doğmuşum oyunu yüzünden bunalıp arkasına bakmadan kaçmıştı. kimse olmazsa, beğenip de onun yanına girmeye de çalışmaz.
- söyleşmek için gelene "teoriği pratiğe dökmek" neden daha iyidir gösterin. mesela hamam maceralarımı duyunca mutlaka soruyor "e peki nasıl anlıyorsunuz birbirinizi?" diye. "peştemali sıkmak bahanesiyle çıkartıyorum, ortaya şu manzara çıkıyor." diyerek götümü açıyorum, adam anında iptal oluyor. "saksom iyidir.", "bir erkeği yalayarak deli edebilirsin." filan diye pratiğe dökülmesini isteyebileceği teorik başka bilgilerle ortamı daha da coştura bilirsiniz. ama sakın "kız arkadaşınla dene bunu." filan demeyin. o an o tadı yalnızca sizden alabileceğini hissettirin.
- yeni yetme jigolo bozuntularına en başından yüz vermemek en güzeli. işini bilen biri ile baştan pazarlığı yaparsınız ama şimdi geyleri kazanç kapısı olarak gören bir sürü pislik türedi. eve / ortama girdiğinde bunu belli ederse, kazasız belasız def etmenin yolunu arayın en güzeli. ama illa versin diyorsanız, "e bari elin boş gitme, zevkini al." filan diye gaza getirebilirsiniz. ama yine diyorum, def etmek en güzeli. ortamda da tanıtımını yapın ki başkaları da bu tuzağa düşmesin.
- korkanlar için en güzeli evde bulundurulan bir kaç çeşit içkiden birini sunmak. sarhoş olmasa bile suçu alkole yükleyip sikişine bahane bulan o kadar çok kişi çıkıyor ki...
- yarı vermeyen tayfayı da genelde def ediyorum ama bazısı hoş oluyor, zorla bir şeyler yapıyorum. kendini zorla siktirdiğin için kavga çıkaracak erkek pek yok. ha, tutup da adamı zorla domaltmaya kalkarsan o başka tabii. bıdı bıdı konuşarak "öf lanet olsun, sikersem susacak mısın?" kıvamına getirip verdirebilirsiniz de.

zaten alkol bir, kafa sikmek iki; hemen her zaman işe yarıyor.

kadınlar için de bu önerilerim geçerlidir. sonuçta erkek milleti ne kadar savunma duvarı örerse örsün, az alkol ya da biraz bikbiklemeyle her yola geliyor. sizde iş daha kolay zaten bacım. hadi gazamız mübarek olsun.

devamını okuyayım »
04.03.2016 12:24