18074 entry daha
  • barbaros'un tabağı yere düşürmesi fake olduğunu şöyle anlayabiliriz. tabak yere düşerken küfür bile etmiyor. zeki müren bile olsa orada hasiktiri yapıştırırdı.
  • netflix'in ikinci dünya savaşı belgeselinden bir tema müzik seçmişler televizyona bakmayıp ne zaman o müziği duysam gözümün önüne naziler londra'yı bombalıyor, musolini'nin ayaklarından asılıyor. ama televizyona döndüğümde ise kimisi hızlı hızlı soğan soteliyor, kimisi arttırdığı malzemeleri yiyerek yok ediyor. sonuçta bu bir mücadele müziği güzel uymuş.
  • didem'in tabağını vortigauntlar mı yaptı. half life 1'den beri bu kadar radyasyon yeşili görmemiştim. şeflerde korona günlerinde acile gitmemek için çatalı dokundurup ağzına götürüyor.
  • tabak çekimleri çok kötü olan yarışma. masterchef uk yı izliyorum arada adamların tabak çekimi öyle net ki bütün detayları görebiliyorsun. ama acun'un masterchefine bakıyorsun tabağa mı bakıyorsun yoksa uçakla geçerken bağcılar'a mı bakıyorsun belli değil. her şey kaos.
  • italyan'ı kime benzetiyorum buldum. evet yemek yapılırken masalara gelirken gaz vermesi ses tonu aynı çiçek abbas'taki nikah salonunda şakir'i oyalayan çığırtkan gibi.

-vay sefa ne yapıyorsun ha ıslanmış sıcak ekmek arkadaşlar sefa abime bakın be.
  • parasite filmindeki meşhur ram-don'un yapılmamasıyla beni hayal kırıklığına uğratan program. kalbimde şu an bir sızı ile izliyorum programı.
  • eray ne zaman hamur işi yapmaya kalksa altın çuvalını hamur teknesine dökmüş kayserili kardeşlerden daha fazla una bulanıyor. hamur işi isyanı adamın isyanı adeta.
  • daha tadım yarışma belli olmadan yemeklere ayırt edici özellik olarak tarçın atalım diyen barbaros. keşke tesla zamanında yardımcısı olsaydın çocuk şimdi bambaşka bir dünyaya uyanırdık.
  • mehmet: bakıyorum 25.000 i duyunca yüzün gülmeye başladı tanya'yı unuttun ebru
    ebru: yok unutmadım şef birlikte dünya turuna çıkacağız o parayla
    danilo: o parayla kastamonu'na gidersiniz anca

acun'un kanalında acı gerçeklerin konuşulduğu ve en gerçekçi yorumların bir italyanın yaptığı yarışma.
  • parasını versen mazotu çok güzel yemeklik yağ diye reklama çıkacak 100 numaralı adam kılıklı adamlar tarafından ahlak dersi verilen yarışma.
19962 entry daha
hesabın var mı? giriş yap