• ketçapın iniesta'sıdır. birbirlerinden ayrı gayrı düşmemeleri gerekir. birbirlerine küstürülmemelidir. onlar doğuştan kardeştir. siyasi anlamlar bile içerirler. ırkçılığa karşıdır bunlar renkleri dolayısıyla. ne bileyim türkiye bayrağı falan yapılabilir. her şey müsait.
  • ruhumu satabilirim bu sos için. ama calve olacak, diğerlerini pek sevemedim. o kadar seviyorum ki, hiç hazetmediğim ketçap bile sevimli geliyor yanında mayonez varsa. aylar öncesine kadar sulu yemekler dışında her yediğim şeyin yanında mayonez de tüketirdim. peki noldu sonra? kilo. pilates ne işe yarasın o kadar yağı bünyeye gömdükten sonra?! artık uzaktan seviyorum seni mayonez.
  • kalori deposu, uzak durun.
  • kızım küçükken harf ya da hecelerini değiştirerek eğlendiğimiz sözcük.

evet, bizim için sadece eğlence aracı idi. kızım büyüdükçe buzdolabının vazgeçilmezi oldu.
    aptal eğlence şöyle sürerdi:

mayonez
    manoyez
    monayez
    meyonaz
    menayoz
  • evde yaparım, afiyetle de yerim: http://paleocafe.org/…hardal-ve-dahi-paleo-begendi/
  • tavuk eti ile kullanıldığında daha güzel olan sos türü
  • bütün güzel şeyler gibi sağlıksız. brokoliyle aralarında anlaşsınlar, tat değiştirsinler.
  • tavuk ve patatesin yanında vazgeçilmeyen sos. sağlıksız olduğundan şüphe yok ama tadı ile bağımlılık yapar. bulan kişi nasıl bir ruh hali ile bulmuştur düşünülmesi gerek. yağ, yumurta akı, sirke gibi birbirinden alakasız maddeleri karıştırıp, bu harika ürünü yapan kişinin ruhu şad olsun.
  • kavanozdaki ile sıkılabilir kutuda olanlar arasında olağanüstü bir tat farkı vardır.
  • kavanozdakilerde daha cok sirke varmış gibime geliyor. süper kilo aldırıcı.
hesabın var mı? giriş yap