şükela:  tümü | bugün soru sor
 • uzaylılarla dostluk kurmanın en güzel yolunun halay olduğunu gençliğe anlatan nadide kitap;

  http://i55.tinypic.com/20r5r40.jpg

  yalnız en alttaki promise ve visit'e takıldım, yüksek ihtimalle halaydan sonra şöyle bir diyalog yaşanmış da onu aktarmaya çalışıyorlar;

  -yeğenim bunu saymıyoruz, söz ver bir daha ziyaret edeceksiniz bizi ve köyümüzü.
  -ne demek hüseyin abi, ne demek.. yeminle her yaz tatili burdayız artık.. diley diley yamaney dililili (zılgıt)
 • ayrıca türklerin kızılderili olduklarını bir kez daha tekrarlayan kitaptır. ugh ne lan ?
 • kesinlikle gerçekleri yansıtmıyor. normalde taşlayıp ağızlarını burunlarını kırarlar o uzaylıların. zavallılar bırak tekrar ziyaret etmeyi adını bile anmazlar.
 • - yummy!
  +yummy, yummy

  bu diyalog yaşanırsa gelip işgal etsinler zaten diyeceğim de ekmek gösterip yummy diyen köylüye "ne yamisi aga? ufo diyorum, intergalaktik yolculuk diyorum sen hala ekmekte börektesin" diyeceğine "yummy yummy" şeklinde cevap veren uzaylıdan ne beklenir?

  ayrıca verecek bişey mi bulamadın da kuru ekmek veriyorsun elin uzaylısına, bu mudur türk misafirperverliği? yazıklar olsun!
 • ingilizce öğretirken eğlendirmeyi de bilen kişiler tarafından yazılmış bence. biz böylesine denk gelemedik, siktimin mister and misses brown ailesi yüzünden hala ingilizce konuşmaya çalıştığımda zihnime o zaman yerleşmiş bok rengi hüküm sürüyor.

  uzaylıyı bulamadın anlarım, bi halay çekeydin mister brown. sıkıcı herif!
 • coursebook yazan; ancak cursebook olan ingilizce kitabı. hangi galaksiden geldiler, amaçları ne bilmiyorum ama resimdeki uzaylılar pek sempatik geldiler bana. dünyaya gelip, ekmeğe yummy diyen, ardından da köylülerle köy meydanında halay çeken uzaylıları edward munch'ün çığlık tablosu'ndaki çığlık atan yaratığa çok benzettim. o depresif tabloda çığlık atan manyak gözünde canlandı değil mi sözlükçü? "alt tarafı bir ingilizce kitabı yeaaa" deyip geçmeyin. "tüm evren kardeştir", "bütün galaksi buna inansa, hayat bayram olsa" türünden sübliminal mesajlar bile veriyor kitap. şu sübliminal mevzu geçen sözlükte çok konuşulmuştu. oradan hareketle entryme sos yapayım dedim. ya o değil de, her yerde alaya aldığımız, terbiyesiz esprilerimize dipsos yaptığımız mr. and mr. brown'lar vardı, ne oldu onlara?! yoksa uzaylılar mı kaçırdı?!
 • basım sırasında yanlışlıkla uzaylı macerasında olması gereken 4. karenin ve altındaki anathar sözcüklerin unutulduğu kitaptır. throw - stone - suck - dick - gangbang.