• beğenirsiniz beğenmezsiniz ama bir insan hastayken, ölümle mücadele ederken böyle yavşakça yorum yapan insanlar ne kafası yaşıyor merak ediyorum.
    nasıl ailelerde yetiştiniz siz ?
    ananız, babanız hiç mi bir şey öğretmedi size.

iyi bir sanatçı olmayabilir, ama hepinizden daha iyi daha vicdanlı bir insan olduğu kesin.
  • hemen hemen herkes onu oyunculuk,yarışma programları vs yaptığı şeylerle anıyor yada eleştiriyor. peki seslendirme yaptığına dikkat çeken var mı? okan bayülgenle birlikte ülkemizdeki en iyi seslendirme "sanatçlığını" ibra edenlerden birisidir. ekrana iki hıyarla çıkmasının yanı sıra çizgi filmlerdeki karakterlere resmen ayrı bir hava katmıştır. shrekteki eşşek.... acil şifalar.
  • on yıl önce akp'ye star tv'de sağlam sallayan, ülkenin en hazırcevap adamı.

https://www.youtube.com/watch?v=lpkllwksuco
  • bu adamı seversiniz sevmezsiniz saygı duyarım. ama kötü sözler yazacak nefret kusacak kadar size ne yaptı bilmiyorum. annem çok seviyor bu adamı. gülüyordu. eğlenceli insanları çok sever annem.

ben çok üzüldüm. bir an önce sağlığına kavuşur umarım. her şeyden önce bu adam bir “baba” .
    şu an çocukları için ne kadar zor bir süreç, sancılı bekleyiş dönemi. allah sabır ve güç versin ailesine.
  • türkiye'nin yetenekli insanlarından biri.
    başlığı her gördüğümde bogazım düğümleniyor, bir şey oldu sanıyorum. babalıgını sevdiğim adam. çok yetenekli, çok iyi bir baba. lütfen sağlığına bir an önce kavuş. çocuklarınla buluş. acil şifalar diliyorum, çok üzgünüm.

edit: yetenekli dememe laf atan yazar arkadaş iyi bir show adamı oldugunu, seslendirmesinin iyi oldugunu falan yazmış. ee bu yetenek değil mi? siz neden bu işleri bu kadar ciddiye alıyorsunuz yahu? eğlence adamı işte. ne abarttınız be! bunun sebebi ne biliyor musunuz? sevgisiz büyümüşsünüz. insan sevmeyi bilmiyorsunuz.

edit: instagram paylaşımıyla güldürmüş, sevindirmiştir. iyi ki doğdun, iyi ki varsın! nice sağlıklı yılların olsun mali.
  • öncelikle kendisine acil şifalar diliyorum. umarım en kısa süre içerisinde sağlığına kavuşur. çok geçmiş olsun.

ancak ben bu adamı düşündüğümde aklıma sadece kadınları metalaştıran halleri geliyor. gördüğü her kadına yaşı ne olursa olsun sarkması, kadını yalnızca bir sex objesi olarak görmesi zamanla kendisinden tiksinmeme sebep oldu. açıkçası bunun dışında dişe dokunur bir eylemini hatırlayamıyorum.

bu nedenle kimse kusura bakmasın ama türkiye'nin yetenekli insanlarından biri falan da değildir. iyi bir oyuncu, iyi bir sunucu veya örnek bir kişilik olamadı ne yazık ki. he show adamıdır o ayrı. ha bir de seslendirmelerde başarılı sayılır. ancak bunlar da kendisini yetenekli bir kişilik yapmaz. üzgünüm.
  • bazen yanlış olduğunu bilirsin ama yine de gülmeden edemezsin ya, bu adam bizleri hep bu hale sokmuştur. kendisine gülersiniz ama söversiniz aynı anda. eleştirilerinizin çoğunda haklısınız ama ben gülmeden edemiyorum bu adama ve kendisine uzun ömürler diliyorum.
  • ölse üzülmeyeceğim ünlüler listesinde top 5 sıralamasında 3. sırada..
  • a habere göre 3 saat önce ölmüştür.
    sevmem . kendisi için dua etmem. ama buradan tüm a haber çalışanlarına bir kulak çınlaması gönderiyorum.
  • acunun tv ve programları yokken, tv eğlencesinin vazgeçilmeziydi belki de.. şimdi ona ihtiyaç yok.. ona ihtiyaç duyan yakınlarına bağışlasın rabbim
hesabın var mı? giriş yap