• şöförünü falan bilmem. umursamam. lakin atmış olduğu o tweetin bir benzerleri twitter'da sürekli var ve belki şu an bile benzerleri yazılıyordur. ben cumhurbaşkanına hakaret diye bir suçlama gördüğüm zaman aklıma artık ''bak bunu yazanı atıyorum içeri bakın görün nasıl attım bu adamı içeri sizi de atarım haaa'' der gibi geliyor. o kadar basitleşti ki bu konu artık bilmiyorum nereye kadar gidecek bu durum böyle.

şöförüm yazmış diye bir ton laf edenler var , delikanlı ol vs. diyenler var dimi.

soruyorum size ; o şöförü aldılar mı içeri yoksa mehmet aslan'ın içeri alınması sadece yukarıda yazdığım gibi göz korkutma amaçlı mıdır varın bunuda siz görün.

var olmayan bir adalet sistemi içerisinde sizde içeri düşerseniz ''ulan ne sallasakta çıksak'' diye düşündüğünüzde o şöföre bir selam çakarsınız.

ne mhp'liyimdir ne de devlet bahçeli'yi seven biri. ikisinide sevmem. yalnız doğruya doğru yanlışa yanlıştır benim felsefem.

demokrasi var bu ülkede değil mi?
  • hala yakışıklı
  • galiba meral aksenerin yeni partisinde yer alacak olan oyuncu, fahrettin aslanin oglu. böylelikle galatasarayli kimligini biraz geriye cekip, daha siyasi davranmasinin vakti geldi sayilir.
  • meral hanım bunu genç kızlar kontenjanından almış olmalı partiye. partinin zayıf karnı olacak ama. lüzumsuz beyanatlar veriyor bu süt oğlan.
  • holiganlık yapacaksa partiden istifa etmesi gereken şahıs. gerizekalı gerizekalı twitler atarak partiye zarar veriyor. hayır her türlü konuyu geçiyorum, mitinglerde salonlarda ne akla en önde yer buluyor konusuna girmiyorum, klavyeden ergen gibi twitler atıp ne diye partiye sıcak bakan insanları soğutuyorsun. kalkmış bir türk takımının avrupa'da fark yemesini alay konusu yapıyorsun. garip çok garip.

bu arada beşiktaşlı değil, mersin idman yurduluyum.
  • akdeniz üniversitesi fen edebiy-at fakültesine konuşmaya gelmişti.
    muazzam bir türk ocakları topluluğu karşılamıştı kendisini.
    benim siyasetle aram yoktur fakat adamı tanıyoruz oyunculuğundan dolayı. neyse herkes bumin kağan mıydı adı hatırlamıyorum tam olarak konferans salonunda konuşma yapmasını beklerken ben tuvalette pisuvardayken adam içeri girdi amk. olum karşılaşabileceğimiz en kötü zamanlama lan d: ooo abi hoş geldin dedim d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d vallahi unutmam ya. adam gülerek hoş buldum diyip tuvalete girdi amk. hala aklıma geldikçe gülüyorum. bari adamı gördüm gidip dinleyeyim dedim. siyasete girmeden kendi hayatını ve geleceğe dair türkiye hakkında sohbet etti. bu adam galatasaraylı biriymiş. tek sevmediğim yönü bu oldu ama sohbeti falan güzeldi. herkes keyif almıştır. bir hafta sonra da grup yorum geldi :d:d:d:d: ya var ya tam bir troll fakülteydi. her gün toma edebiyatın ve hukukun önünde bekler dururdu.

not: edebiy-at dememin sebebi fakülte inşa aşamasındayken edebiy harfleri yoktu. sadece at fakültesi yazıyordu. bir göndermedir. allah kimseye göndermeyi açıklatacak duruma getirmesin.
  • evi kurşunlanmış iyi parti kurucularından.
  • iyi parti saldırısı planlı çıktı!

iyi parti kurucu üyesi mehmet aslan’ın pazar günü beykoz’daki evinin kurşunlanması provokasyon çıktı. güvenlik kamera kayıtlarını inceleyen asayiş şube, saldırganların kovanları yere düşürmemek için ellerinde poşetle ateş ettiğini tespit etti. haber linki
  • bugün cağlar cilara'nın programında son derece rahatsız edici mafya vari bir uslup ile genç yaşına rağmen sanki yarım asırlık politikacı bilgisine sahipmiş gibi ahkamlar kese kese ukalalık yapmaktadır.neyse ki milletvekili seçilememiş ,mecliste karışacağı skandalları düşünemiyorum.
    1 saatlik konuşmada yan yana tutarlı iki cümle yok.bunun gibi 3 tane falan daha olsa direkt iyi partiyi bırakma sebebim olur.nerede ümit ,yusuf hocalar nerede bu polat alemdar figüranı? seviye yerlerde.
hesabın var mı? giriş yap