• adam konustukca guluyorlar ama mantikli konusuyor
  • ufaktan çıldırmaya başladı yine. ama kendini tutmakta çok zorlandığına dair belirtiler gösteriyor.
  • habertürk spikeri didem arslan'ın boş yaptığı kardiyoloji profesörü. gayet de mantıklı tane tane konuşuyor. maske takın diyor.
  • türkiyeden kaçtım diyen prof. ama amerika'ya gittiğine pişman olmuş olacakki cinleri tepesine çıkmış atarlı giderli, papyonlu doktor.
  • hahahaha sinirlerini alıyormuş starbucks. o sondaki göz mimikleriyle sıkıntılı olduğu belli olmuştur.
  • programı tamamen izlemediğim için dediklerinin doğruluğunu tam olarak bilemiyorum. fakat bu üslup meselesi hakkında yazmak istiyorum.

adam bir şeyler anlatıyor. seni tatmin etmek zorunda değil. kimseyi tatmin olmak zorunda değil. gerçek ne olursa olsun diğer her şeyden önemlidir çünkü. dünyanın en orospu çocuğu insanı karşımda gerçekleri söylese ona kulak vermek durumundayım bir yalanla yaşamaktansa. ukalaymış,kibirliymiş eee ? gerçek bunların üzerindedir. sizin tatmin olacak olmanız yalanları gerçek yapmıyor. o programda da kimsenin kimseye saygısı yoktu zaten gördüğüm kadarıyla. hepsinin saygılı olmasını tercih ederim fakat bu durum hep oluşacak diye bir şey yok. oluşmuyorsa da saygılı olacaksın yoksa sus tavrı çok yanlış.

tabi dediğim gibi programı tamamen izlemedim. sadece üslup meselesine bu kadar takınılması çok komik.
  • starbucks için "çokk seviyorum, sinirlerimi yatıştırıyor" dedi.

tertemiz delirmiş hoca.
  • starbucks sinirlerine iyi geliyormuş hocamın
  • adam tam bir american psycho...
  • gayet eğlenceli seyir keyfi sunmaktadir kendisi maske konusun da haklı ama maske yok bunu birini ona anlatması gerekiyor.
hesabın var mı? giriş yap