• hacı sayid baklavaları’nın veliahtı olarak tanınan iş adamı. ece seçkin'in eski sevgilisidir.

https://twitter.com/mehmetdincerler
  • çok hoş, seksi ve erkeksi..

resmi internet adresi..
  • şişman sandığım epey kaslı beyefendi.
    benim bu erkeklerin giyinikken kaslı mı şişman mı olduğunu anlayamama kerizliğim n’ olcak hiç bilmiyorum he.

öyle bomboş bir entry, teşekkürler.
  • bayhan'i alip ona jujitsu, kung fu ve diger yakin dovus sanatlarini ogreterek zengin bir ailenin ikinci kusagi icerisine undercover operations icin yerlestirseydik herhalde boyle bir tip ortaya cikardi.
  • hadise'nin müstakbel eşi.

kendisinin instagram hesabına denk geldim. epey dindar ve milliyetçi bir kişi.
    özellikle eski paylaşımları tamamen dini.

mutluluklar.
  • adının anılmadığı ünlü güzel kalmayan, büyük bir kahve zincirinin veliahtı. hadise ile adı çıktıktan sonra bu kimdi lan dedirtip adı araştırıldığı bir gerçek.
  • bana sanki böyle mehmet dinçerler hadiseyle parası için evlenecek gibi geliyo.çünkü normal koşullarda mehmet dinçerlerin ailesi muhafazakar bir aile hadise gibi bir geline okey vereceklerini düşünmüyorum ama onlarda hâllerinden çok memnun gibi görünüyor.pandemi dolayısıyla ekonomik krizden etkilenen mehmet dinçerler hadiseyi ekonomik bir çıkış kapısı olarak görebilir.çok özür dilerim ama benim gözlemim bu şekilde.inşallah yanılırım ömür boyu çok mutlu mesut olurlar.saygılar
  • rabbim affetsin, sanki bu adamın bi skandalı, sakladığı bi şey çıkıcak ve hadise çok pis yan basıcak gibi geliyor. hayırlara vesile....
  • annemin arkadaşının yakın akrabasının oğlu olması nedeniyle uzaktan da olsa ailesinin yaşayışının, görüşünün nasıl olduğunu tahmin edebiliyorum.
    kaan mıydı neydi hadise'nin eski sevgilisi bu adamın da ünlü kadınların sevgilisi olmak dışında hiçbir vasfı yok gibi çünkü başka türlü ismini hiç bir yerde görmedim. neyse işte o adamın ailesinin aksine mehmet dinçerler"in ailesi hadise'yi sahiplenmiştir.
    her aileden beklenen ve olması gereken davranış görüşleri nasıl olursa olsun belli bir olgunluğa erişmiş evladın kararına saygı duymaktır bence.
    tabi erkek taraf da ailesinin fikirlerini her şeyin üstünde tutmuyorsa, her karardan önce onlar tarafından onaylanma ihtiyacı hissetmiyorsa hayata hazırdır, olgunlaşmıştır, kendi göbeğini kendi kesebilir.
  • hadiseyle evlenmiş tebrikler
hesabın var mı? giriş yap