şükela:  tümü | bugün soru sor
 • guardian'da yazı yayınladığı (http://www.guardian.co.uk/…story/0,,2159530,00.html) halde, hala mainstream medyamiz tarafından bir 'gurbetteki turk dehası' haberine kurban edilmemiş türk genci.
 • http://www.sant.ox.ac.uk/seesox/karli.html
  burada yazilanlar cok kisa bir ozet olabilir icraatleriyle ilgili.
 • galatasaray’ın tarihe geçen 27 mart 2011 galatasaray mali kongresi’nde yaptığı konuşmayla adnan polat ve yönetiminin koltukta kalma yolundaki son ümitlerini de alıp götüren kişi olmuştur… konuşmasının sonunda o kadar alkışlandı ki salon inledi… aklımda kaldığı kadarıyla şunları söyledi konuşmasında…

  not: linkini bulan olursa onu da eklerim, facebook’ta da paylaşırım… valla bak…

  “(…) galatasaray’ın değerleriyle oynanıyor… bakın, biz tevfik fikretler’in izinden giden bir kulübüz… hiçbir yönetimin karşısında el pençe divan durmadık, durmayız… arkamızda (yanımızda) kimse olmasa da tek başına ayağa kalkıp “j’accuse” diyebiliriz…

  ben de sizi itham ediyorum… sizi itham ediyorum ve bugün ibra etmeyeceğim… tek yol vardır beyler… istifa! istifa! istifa!”

  edit: aha da videosu [http://www.youtube.com/…ce-f274xoay&feature=related http://www.youtube.com/…ce-f274xoay&feature=related]

  yudheyn'e teşekkür...

  edit 2: link ölmüş yeni link burada

  http://www.youtube.com/watch?v=ce-f274xoay

  sehameray'a teşekkür bu sefer de

  edit 3: link yine gitmiş... yenisi burada...

  http://www.youtube.com/watch?v=ce-f274xoay

  sehemeray 'a bir kez daha teşekkür

  edit 4: arkadaş, suserlerle buna link bulmaktan yorulduk adamlar silmekten yorulmadılar... artık aklıma gelir ve bir kez daha bulursam link veririm. ama dedikleri mealen böyledir... diğer yandan kendisi zaten gezi olayları sırasında buna benzer ayarları gayet güzelce yerleştirdiği için diğer örneklerine de bilinen kanallardan erişebilirsiniz...
 • utanmaz insanların fenerbahçeli olduğunu iddia ettiği kişi. ben bir fenerbahçe spor kulübü taraftarıyım, mehmet karlı'yı da çok yakından olmasa da tanırım. mehmet karlı'nın galatasaray camiasına sayısız katkısı olmuştur, ve ileride çok daha fazla olacaktır. karalama kampanyalarına kanmayınız, böyle insanlar türk sporuna ve ülkemize gerekli.
 • galatasaray kongresinde aydınlanma felsefesine dayandırdığı galatasaray felsefesiyle bir fenerbahçeli olan beni heyecandan ağlatmış, yürekli adam.
 • galatasaray üniversitesi hukuk fakültesi uluslararası hukuk kürsüsünde hoca.
  ayrıca esaslı bir hukukçu, yürekli bir insanmış.
  oxford union'da danny ayalon (burada istediğiniz küfrü çekinmeden söyleyebilirsiniz) konuşmaya davet edildiğinde, filistin bayrağıyla harika bir protesto gerçekleştirmiş. ellerinden öpmek istiyorum.

  http://www.youtube.com/watch?v=ixpifkc2z1a
 • çok çalışkan, düzgün adam, iyi bir galatasaraylı ve de iyi bir yurtsever. her şeyden önemlisi dobra dobra konuşan bir hukukçu.
 • harika bir siyasetçi, ideal bir hatip. yüksek siyaset alanında yakın dönemde sesini daha çok duyacağımıza eminim.
 • galatasaray üniversitesi'nde okuduğum için kendimi havalı hissetmemim nadir sebeplerinden birisi olan hocam, hocamızdır. en fazla yarım saat katlanabildiğim derslerde kendisini 3 saat ağzım açık dinletmiştir.
  ayrıca öğrencime dokunma kampanyasının üniversitedeki en büyük destekçilerindendir.
 • yoktan -hiç unutulmayacak güzellikte şeyler- var eden adam. rakı masasında dünya'nın en güzel aldırma gönül söyleyen insanı. hastasıyım.