• son üç dönem pendik belediye başkanı adayı olmuştur. üç dönemde seçilememiştir. *
    http://www.pendikgazetesi.com/…rinda-melek-var.html
  • "değerli pendikli kardeşim" diye başlayan ve sonunda "cumanız mübarek olsun" şeklinde biten, ortasında ise genelde "evet birlikte başaracağız" minvalinde zırvalayan sms'lerinden illellah ettiren bir insandır kendisi. çok ağır küfür ediyorum arkasından, atma ulan şu mesajları bıktım senden, kurtulamıyorum da. samsung telefonlarda kurum mesajlarını engellemenin (uygulamasız) bir yolu var mı allah için yeşil atın.

ey salih usta, 40 yıl sms atsan sana yine de oy vermeyeceğim. numaramı ben sana vermedim, kimden aldıysan sana o numarayı verenin de boynu devrilsin. benim rızam olmadan numaramı alıyorsun ve mesaj listenden çıkmak için bir seçenek de sunmuyorsun. çok kızdım ya, derdimi sikeyim.
  • aynı durumdan rahatsızım. üstelik yeni başlamadı aylardır bu devam ediyor.
  • her cuma değerli pendikli kardeşim mesajı gönderiyor. istanbul'da bile yaşamıyorum. allah bildiği gibi yapsın.
  • 4. kere belediye başkanlığı seçimine girecek rizeli orta okul mezunu müteahhit. (bkz: laz müteahhit)
  • son üç senedir aralıksız her cuma mesaj gönderen belediye başkan adayı ama fotoğrafını dahi görmedim kendisinin. bu yıl da adaymış
    --- spoiler ---

sayin degerli kardesim bld. ve tesekkullerinde calisanlara sahsimla ilgili malesef her donem oldugu gibi %.1 dogru olmayan yalanlar uretilip soylenmekte. benim omrum ınsana ve ınsanliga hizmetle gecti ınsanlarimizin isine asina vesile olmak temel karekterim olmustur.allah nasip ederse bldy.bsk.ni olursam gorevini yapan her kardesimin abisi olacagim.ozel kalem dahil hic bir kardesimin ekmegi ile kilik kiyafeti ile ugrasmayacagim tam tersine kardeslerimin maaslarini insanca yasayabilecegi duzeye cekecegim (iyilestirecegim).degerli kardesim kendi yasamimla ilgili paylasmak istemezdim ama zorunluluk oldugu icin seninle paylasma geregi duydum. 4 sene arapca okudum 5 vakit namazini kilan 2 sefer umre 2013 te hac yapan ve dinibutun bir aileden geliyorum.bldy. secimlerinde sende taktir edersinki aslolan parti degil adaydir.hayatimi hep empati ile gecirdim seninde empati yapmani rica ediyor bana guvenmeni ve inanmanizi istiyorum.seni ve sizleri asla mahcup etmeyecegim . saygi ve selamlarimla
    --- spoiler ---
  • ticaret lisesi mezunu olup yurtdışından aldığı açıktan işletme diploması vardır. eski dyp'li olsa da 20 yıldır sosyal demokrat partilerde takıla takıla tam bir sosyal demokrat olmuştur. ortamlarda müteahhitlikten çok eğitimci kişiliği ile bilinmeyi tercih eder (dershane, özel okul, öğrenci yurdu ve sürücü kursu sahibidir). sahip olduğu işyerlerinde her kesimden insanı çalıştırır. seçimlerde kesenin ağzını açmasıyla da bilinir. pendik'te akp ve mhp tabanında da karşılığı vardır. chp'nin pendik'te kazanabilmesi için tek uygun adaydır. eşi başörtülüdür.
  • bana mesaj atıp duruyor. kendisine oy verecektim fakat mesajlarından fenalık geldiği için rakibine oy vereceğim
  • aylardır sürekli mesaj geliyor telefonuma ve ne zaman baksam bu ismi görüyorum. eğer burayı okuyorsan sayın belediye başkanım allah senin iki yakanı bir araya getirmesin. inşallah kazanamazsın
  • son derece degerli bir agabeyimizdir. rizelidir, sosyal demokrattir. sonradan olma degil anadan dogma sosyal demokrattir. son 30 yıldır pendik'te kendisiyle şahsen görüşmemiş, yazıhanesinde çay içmemiş kimse yoktur. o görüşmelerde övünerek 80'lerde shp'nin en genc il delegesi olduğunu anlatmayı pek sever.* erdogan'ın akp'yi kurarken bizzat teklif goturdugu biridir ama kabul etmemistir. tayyip'le aynı semtte kasımpaşa'da büyümüşler, aşağı yukarı aynı yaştalar. oradan tanışıyorlar.

pendik'te basi sikisan salih usta'yi bulur. genclerin ve garibanlarin babasidir. gencler toplumsal bir organizasyon yapacaksa once salih usta'ya giderler. ve bu iki gunluk bir hikaye degildir. ben sahsen bizzat kendim 25 yil once salih usta'nin organize ettigi turla ilk defa anitkabir'e gittim. ideolojik olarak atatürkçü, vatansever, dinine diyanetine bağlı normal yurdum insanıdır.

pendik'te rte'nin uykusunu kaciran tek adamdir. mucadeleden hic vaz gecmeyenlerden. bugune kadar chp kampanyalarina harcadigi parayla rahatlikla bir avm dikebilirdi.

sms meselesine gelince. eger mevzu pendik belediye baskanligi olsa size mesaj atmasina gerek yok. tayyip'i arayip "her turlu goreve hazirim" demesi yeter. 17 yıldır o tek bir telefon görüşmesini yapmayan adam memleket için çok lazım olmasanız sizi de aramaz, rahat olun. ben her cuma başganımdan mesaj almazsam rahat edemiyorum. bazen yoğunluktan olsa gerek cuma saatini geçiriyor merak ediyorum. bizi mesajsız bırakma başganım.*
hesabın var mı? giriş yap