şükela:  tümü | bugün
  • son üç dönem pendik belediye başkanı adayı olmuştur. üç dönemde seçilememiştir. *
    http://www.pendikgazetesi.com/…rinda-melek-var.html
  • "değerli pendikli kardeşim" diye başlayan ve sonunda "cumanız mübarek olsun" şeklinde biten, ortasında ise genelde "evet birlikte başaracağız" minvalinde zırvalayan sms'lerinden illellah ettiren bir insandır kendisi. çok ağır küfür ediyorum arkasından, atma ulan şu mesajları bıktım senden, kurtulamıyorum da. samsung telefonlarda kurum mesajlarını engellemenin (uygulamasız) bir yolu var mı allah için yeşil atın.

ey salih usta, 40 yıl sms atsan sana yine de oy vermeyeceğim. numaramı ben sana vermedim, kimden aldıysan sana o numarayı verenin de boynu devrilsin. benim rızam olmadan numaramı alıyorsun ve mesaj listenden çıkmak için bir seçenek de sunmuyorsun. çok kızdım ya, derdimi sikeyim.
  • aynı durumdan rahatsızım. üstelik yeni başlamadı aylardır bu devam ediyor.
  • attığı spam sms'lerinden bıktım yeter lan vermiyorum, oy verenin amk. pendikli de değilim amk beyinsizleri öyle oy mu istenir.
  • her cuma değerli pendikli kardeşim mesajı gönderiyor. istanbul'da bile yaşamıyorum. allah bildiği gibi yapsın.
  • 4. kere belediye başkanlığı seçimine girecek rizeli orta okul mezunu müteahhit. (bkz: laz müteahhit)
  • beraber çalıştığı ve internet kullanmayı bilen bir-iki kişi bile yok mu diye merak ettiren gereksiz aday.
    spam sms ile seçmenin size oy vereceğini mi sanıyorsunuz?
  • ticaret lisesi mezunu olup yurtdışından aldığı açıktan işletme diploması vardır. eski dyp'li olsa da 20 yıldır sosyal demokrat partilerde takıla takıla tam bir sosyal demokrat olmuştur. ortamlarda müteahhitlikten çok eğitimci kişiliği ile bilinmeyi tercih eder (dershane, özel okul, öğrenci yurdu ve sürücü kursu sahibidir). sahip olduğu işyerlerinde her kesimden insanı çalıştırır. seçimlerde kesenin ağzını açmasıyla da bilinir. pendik'te akp ve mhp tabanında da karşılığı vardır. chp'nin pendik'te kazanabilmesi için tek uygun adaydır. eşi başörtülüdür.
  • bana mesaj atıp duruyor. kendisine oy verecektim fakat mesajlarından fenalık geldiği için rakibine oy vereceğim
  • aylardır sürekli mesaj geliyor telefonuma ve ne zaman baksam bu ismi görüyorum. eğer burayı okuyorsan sayın belediye başkanım allah senin iki yakanı bir araya getirmesin. inşallah kazanamazsın