• mahallede top oynarken 'top benim oynatmıyorum hiçbirinizi' diyebilecek potansiyele sahiptir.
  • arkadaşlarının balonlarını iğneyle patlatıp dururdu. baloncuları tehdit ederek mahalleden uzaklaştırır, toptancıdan aldığı balonları, bir akrabasına pahalı fiyattan sattırarak yolunu bulurdu. bu taktikleri sonraki yıllarda da uygulamıştır.
  • o hususi sırıtışı ile çok öğretmenin psikolojisini bozan bir küçüklüktür bu.
    şimdi büyüdü , üst geçitler yapıyor, ama hala o hususi sırıtış var yüzünde.
  • - fıstık benim olacak binecem üstüne vuracam kırbacı vuracam kırbacı!
  • yaptığı yaramazlıklardan sonra kendisiyle aynı mahallede oturan odtü'lü bir abisi tarafından pataklanmıştır. bu dayaktan sonra odtülü gence "senin var ya okuduğun okulu yıkıcam, görücen, hele bi büyüyim.." filan şeklinde tehditler savurduğu mahalle sakinlerinin hala hafızasındadır...
  • şüphesiz ki karşısındakileri hiç dinlemeyerek, saklambaç oynarken bile "ben kazandım banane banane" diyerek geçmiştir. çocukcağızların kafalarını karıştırmış, kimse de oynanan oyundan bir halt anlamamıştır. ayrıca kendi mahallelerinin takımını aşağı mahallenin takımıyla birleştirme çabaları görülmüştür. bu uğurda kendi mahallesindeki birkaç çocuğu diğer mahalleye göndermiştir.
  • arkadaşları evcilik, doktorculuk oynarken o şehircilik oynuyordu. kumdan kaleler yapıyor. kendi evinde, oyuncak arabaları için ufak bir altgeçit bile yaptığı söylenmektedir. çok becerikli maşallah.
  • bu melihin mahalledeki arkadaşlarını kandırarak kirli su içirip ehi ehi diye güldüğü de rivayet edilir.
  • milleti kudurtup kudurtup dayağı yedikçe "acımadı ki, acımadı ki" diye kahkahalar atıyordur eminim.
hesabın var mı? giriş yap