• - fıstık benim olacak binecem üstüne vuracam kırbacı vuracam kırbacı!
  • +melih, oğlum ödevini yapmışsın aferin.. de üzerini niye ambalajladın, süsledin oğlum!?... dur bir dakika.. peki bu "ödeviniz hayırlı olsun öğretmenim" yazısı da neyin nesi!?

bunlar senin zaten yapman gereken şeyler melih..!?

-hocam buyrun bu plastik top'u ufaklığa, makarnayı'da eşinize götürürsünüz..
  • suyla ilgili sorunları için:

- anne bu kim?
    - sucu amcan...

(bkz: taşlar yerine oturuyor)
  • mahallede top oynarken 'top benim oynatmıyorum hiçbirinizi' diyebilecek potansiyele sahiptir.
  • milleti kudurtup kudurtup dayağı yedikçe "acımadı ki, acımadı ki" diye kahkahalar atıyordur eminim.
  • bu melihin mahalledeki arkadaşlarını kandırarak kirli su içirip ehi ehi diye güldüğü de rivayet edilir.
  • - melih bak simcity diye bi oyun çıktı, acaip zevkli şehir yapıp, yönetiyosun falan..
    + boşver abi sıkıcıymış o, bana kurulu bi şehir olsun, ben onu yok ediyim.. var mı böle bi oyun??
  • kopya çekerken yakalandığında, komşunun camını kırdığında, ya da yaptığı herhangi bir yanlış hareket sonucunda kalpleri ısıtan gülümsemesi ile chp'yi suçlayarak geçmiştir. sınıf başkanı seçilebilmek için öğrencilere içerisinde kendisinden övgüyle bahseden okul gazetesi dağıtmış, yetmemiş üzerine bir de her öğrenciye cips, taso vs. gibi sosyal yardımlarda bulunmuştur. tüm bunlar da yetmemiş, okul kantininde simit satılıp satılmaması için referandum düzenlemeye kalkmış ama başaramamıştır. okulda sular kesildiğinde arkadaşlarına derse gelmemelerini nasihat etmiştir. okul bahçesine disneyland açma projesi bahçe küçük olduğu için iptal edilmiş, ama o yılmamış ve okul kapısına nasrettin hoca heykeli diktirmeye kalkmıştır. bazı rivayetlere göre de boş zamanlarında tamamen naif duygularla okulun su deposuna arsenik karıştırmış, sonra da sırıtatak ne var bunda ben de içiyorum demiştir.
  • nedense hep bana : (bkz: eric cartman )
  • o hususi sırıtışı ile çok öğretmenin psikolojisini bozan bir küçüklüktür bu.
    şimdi büyüdü , üst geçitler yapıyor, ama hala o hususi sırıtış var yüzünde.
hesabın var mı? giriş yap