• daha önce bir iki kez izlemeye çalıştığım ama fazla dayanamadığım yayın.
    sözlükte görünce tekrar bakayım dedim.yayına katılan kişilerden sevdiklerim de var ama yine de benim için bomboş ve sıkıcı bir yayın.
    daha da izlemem.
  • meric aral ve boran kuzum ikilisinin zırt pırt her yerden çıkıp yayını gereksiz işgal etmelerini bir kenara bırakarak diyorum ki karantina günlerinde yapılmış en güzel iştir. bu akşamki yayın da bize bir kez daha göstermiştir ki artık televizyonlara hiç ihtiyacımız yoktur.
  • seküler cahil ve yobaz mantalitesinin

ülkedeki göstermelik adetlerin

bağırıp çağırma varoşluğunun

beğenmeyene gösterilen tepkilerin

aynı olduğu vasat program.

(bkz: seküler cahil vs yobaz cahil)

(bkz: her şeyi abartarak övme tayfası)

ulan bartu'nun ezhel ile söylediği devekushu mudur nedir öyle bir parça bile deli gibi övüldü bu mecrada. büyük ev ablukada iyidir hoştur da tüm hesaplar reklam hesabı da ben çok mu yalnızım sözlükte lan?

şaka mısınız birader?

berkcanın iğrenç şarkı ve klipleri muazzam denilerek övüldü burada!!! aloooo ne her siki eleştirme tayfası lan?

ulan vasatlığı eleştirmeyelim mi?

düzeysizliği, yerel varoşluğu ve kendi kendini beslemeye başlayan gezi sonrası iyice yeşeren sol arabesk kültürünün vasatlığını eleştirmeyelim mi?

ulan her siki eleştirmeyelim ama en azından her siki abartmanızı eleştirelim. yeter lan, kimse sizin burada sosyal maymunluğunuza katlanmak zorunda değil.

zorunda ise sen de eleştiriye katlanmak zorundasın.

şimdi git abartacak ve nesneleştirecek yeni bir sosyal öge bul.
  • “komik olacağız” gibi bir kaygısı veya iddiası olmadığı halde, “komik değil” diye eleştirilmesini anlamadığım canlı yayın, hatta artık program.
    şahsen keyif alma kriterim bağıra çağıra kahkaha atmak olmadığı için, akranlarımın bu bomboş muhabbetinin güzel günleri çağrıştırması hoşuma da gidiyor. ha muhabbet sarmadığında çarpıya basıyorsun bitiyor, bu kadar.
    bugünkü bayram özel konsepti güzeldi o ayrı.
  • insanların mutlu olmasından rahatsız olan bir kitle var. dur bakayım ben de mutlu olayım diyor ama sonra artık hasedinden mi önyargılarından mı bilinmez (bence konuyu yakalayamıyor) sinirleniyor. sonra geliyor buraya döşüyor, türlü türlü ifadelerle aşağılıyor.

bak beyim, sana bir çift lafım var. biz arkadaşlarıyla toplanınca saatlerce saçmalayıp gülme, mutlu olma potansiyeli yüksek insanlarız. birisi ağır saçmalayınca birbirimizin gözünün içine bakıp gülmemek için kendimizi zor tutan insanlarız. biz, birbirimizi överek değil gömerek seven dostlarız.

biz uzaktan eleştirdiğimiz, şarkılarıyla dalga geçtiğimiz ünlüler yayına gelince gönül bağı kuran insanlarız. yüreğinden yaralı bizim hikayemiz.

bize karışmayın, biz de size karışmayalım. konu kapansın. evden çıkamadığımız, eş dost yüzüne hasret kaldığımız günlerde bizi bir araya getiren bir mücbir sebeplerimiz var. kirletmeyin. (duyguya yürüdüğümü görüntülüyorum şu anda resmen geri adım atayım.)

hep senin yüzünden mekik. bayılıyorum sana, en iyi arkadaşım ol. bajdjjdjd

bayram özel şovu muhteşemdi, sanki o ünlüler benim yayınıma bağlanmışlar gibi mutlu oldum. umarım hep böyle kalırsınız.

(bkz: haters gonna hate)
  • instagram canlı yayın programı.

en çok programı yapanlar gülüyor.
    özellikle bartu, gülmekten konuşamıyor çoğunlukla.
  • neredeyse 2 aydır bir sürü arkadaşımdan duymama aç izle demelerine rağmen bir kez açıp izlememiştim.
    son 1 haftadır izliyorum .izlerken kafam tamamen boşalıyor, sesli gülüyorum, eğleniyorum ve bitiyor. bu dönem de herkesin kafasını boşaltıp 1 saatliğine de olsa sıfırlanmaya, sesli gülmeye çok ihtiyacı var.
  • irem derici sarhoş canlı yayına çıkamazsın dedirten yayın olmuştur bugünkü bayram özel konsepti.
  • bu kadar entry girilince merak ettim baktim iki dakika dayanabildim vay be sözlük ne hale gelmis, o güzel insanlar o güzel atlara binip gitmisler demirin tuncuna eksinin 2000 dogumlularina kalmisiz
  • melikşah'ın zekasına ve entelektüel birikimine sahip "olmayan" insanların onu eleştirdiğini görüntülüyorum.
    bartu da bildiğimiz bartu, hani kendi adından daha çok oynadığı karakterin adıyla bilinen..

benim boş yapmaya ihtiyacım var, arkadaşlar da çok güzel boş yapıyorlar, ben de izliyorum. itirazı olan?

-ha ergen de değilim yaşım 32.-

boş yapmak entelektüelliğinizden eksiltmez concikler, kasmayın raad olun.
hesabın var mı? giriş yap