• kutusuyla da götünüze soksanız her ilaç gibi buda bi sike yaramayacak kâr makinesi. bozuk götümüz sektör oldu aq
  • dayanılmaz ağrılardan dolayı aldım, ilk dozu da gece yatmadan önce kullandım. ilk kullanımda rahatlatıyor kesinlikle. ancak sabah etkisi geçti gibi. 24 saatte bir kullanın diyor ama ben ikinci dozu uygulayacağım birazdan. rahatsızlığı hafif seyredenler için daha etkilidir diye düşünüyorum.

edit: tam bir fiyasko. 139 lira değil 139 kuruş değmez maalesef.

edir2: tek çözüm ameliyat. korkmayın, basur, fissür, fistül ne varsa hepsinden kurtulun. ameliyat olalı 2 ay oldu dünyaya yeniden geldim diyorum.
  • kullanıp faydasını gördüm diyebilirim. en azından ağrıyı kesiyor. fakat şöyle bir durum var; prospektüsünde ilaç değildir yazıyor ve anladığım kadarıyla ürün içeriğinde çok fazla mentol var. günde bir defa 6-7 fıs sıkarak kullanın denilmiş. ben 1-2 fıs atıyorum fakat o kadar yakıyor ki makatımda zenciler dans ediyor gibi. oturmak yürümek imkansız. yatmadan önce kullanılırsa uykudan bile uyandırıyor. kullanacak kişilerin aklında olsun.
  • tavsiye etmiyorum arkadaşlar. ileri düzeyde bir hemoroidiniz varsa etki etmiyor. zaten sıktıktan sonra çekilen acı bin beter. çok ileri değilse eğer, adam gibi geçici süre dokunacak şeyleri yemeyin, doktorunuzun verdiği ilaçları kullanın. bitkisel şeylerden şahsen çok fayda gördüm. ama bu sıkıntınız varsa hemoroid nüksetmeden onları içerseniz, (mesela çoban çantası çayı veya düzenli dere otu tüketimi gibi) tekrarlama ihtimali azalabilir. eyvah hemoroid oldum şu çayı içeyim diye bir şey yok. o yüzden hayat boyu diyet yapılmaz ama hayat boyu kabızlıktan ve götü üşütmekten korumamız lazım kendimizi. ben yarın kısmetse ameliyat olacağım bakalım. inşallah iyi olurum ve bir daha çekmem.
  • ne hemoroid ne de anal fisür tedavisinde hiçbir işe yaramayan ilaç.
  • kullanın arkadaşlar, gerçekten etkili. acıdan yürüyemiyordum, anüsüm mosmor damarlı ve heryeri balon gibi şişmişti.
    kan cabası tabi.
    spreyi aldım ilk 2 gün hiç etki yoktu. şu an 5. günüm sadece 1 meme kaldı zaten o da çok küçüldü.
    acı ve tahrişe hazır olun o bölge biraz çürüyecek ama buna değer.
    140 liraya aldım
  • kullanan bir süserin hala bu başlığa tecrübelerini aktarmamış olmamasına karşın, 10ml sprey ürününün fiyatının gün itibariyle 115tl gibi bir rakama çıkmış olması enteresan.

edit: edildi.
  • memeyi görüp gelenlerin karşısına basur çıkması hiç hoş değil doğrusu.
  • eczanelere sipariş üzerine getirilen, yarın elime geçecek olan ve mucize beklediğim ilaç. öldükten sonra parmaklatacak olsak da ölmeden önce ölürüm de o götü elletmem aga!
  • gittiğim doktor kolonoskopi sonrası ilaçla tedavi sürecini aşmış ,ameliyatlık bir durum demişti hemoroidim için.arada bir kanama da olduğu için de demir vücutta demir eksikliği ortaya çıkmıştı.ameliyat olanların yaşadıkları durumları okuyunca bunu kullanayım birde dedim.hergün yatmadan önce kullandım 1 ay boyunca.etkisini 1 hafta sonunda gösterdi ve 2 aydır bir sıkıntı yaşamıyorum.verdiği yakma hissinden dolayı yatmadan önce kullandım.kullanmaya başladığım sırada sıkıntım çok büyüktü ,neredeyse oturamayacak duruma gelmiştim .artık denk mi geldi bilemiyorum ama bende işe yaradı.doktorun verdiği daflonun hiçbir işe yaramadığını da belirteyim ayrıca.
hesabın var mı? giriş yap