• süper bir insan kendisi. yememiştir, içmemiştir, gezmemiştir... varını yoğunu çocukları için harcamıştır. ne zaman aklıma gelse gözlerim nemlenir, ararım teşekkür ederim kendisine. seviyorum seni koca oğlan! :)
  • kendisinin de canına okunmuş babadır.
  • kendi kadar vefakar olmayan iki tane evlata sahiptir.bu çocuklar parttime çalışabilir ve babalarına daha az yük olabilirler.eğer ki şehir dışında üniversite kazanmışlarsa zaten vefasız oldukları tastiklenmiştir.

evet okurken çalışıyorum ve herkes benim gibi gezemesin,tozamasın istiyorum. çekemiyorum arkadaş.

edit : anlatım bozukluğu.

zöge : bu babanın evlatları babalarının kendileri için yaptıklarına karşılık,burda "benim babamdır" diye "bkz:" verip karşılığını ödediklerini sanarlar.bu çocukler bilmelilerdirki o adamın o duruma düşmesinin tek nedeni kendileridir.ne kadar eksilesenizde evet bu böyle malesef.evet suçlu olan sizsiniz ne garip değil mi?
  • alnından öpmek gerekir.
  • fedakardır. babadır. candır.
  • memur maaşının yarısıyla üniversitede 3 çocuk okutan babanın yanında esamesi okunmayacak babadır.
  • günümüz gençliğinin çoğunun babasının örnek olarak gösterilebileceği baba. ama artık günümüzde çok zordur bunu gerçekleştirmek. ülke büyüyor, ekonomi düzeliyor yersen...
  • bir memur maaşıyla iki çocuğunu türkiye'nin iki ayrı ucunda üniversitede okutan, lisede okuyan diğer iki çocuğunu da dersaneye gönderen babanın başka bir modeli.
  • iki çocuk sahibi memurdur..elbette okutacaktı, ya ne yapacaktı..
    (bkz: yiyemeyeceğin yarrağın altına yatma)
  • adamın hasıdır. bu ailede annenin de hakkını yememek gerekir. cefa da sefa da birlikte çekilmiştir.
hesabın var mı? giriş yap