• cumhurbaşkanı bir transeksüel ile yemek yerken iyi, chp transeksüel bir bireyi işe alınca kötü, öyle mi. sizin ben algı operasyonunuzu bir kere, sakalınızı iki kere seveyim. sakal istiyorsan git isid'e katıl. şoför dediğin jilet gibi olur. siz ne anlarsınız ki. işiniz gücünüz milletin sakalından akan suyu içmek.
  • sakallı bir transeksüel değilse problem olmayan durum.
  • "transeksüeller illaki fuhuş yapsın, biz de müşterileri olalım" diyen dincileri germiş durum.
  • hipster misiniz tarikatçi misiniz nedir bu memuriyette sakal fantezisi, uzatmaya meraklıysan git özel sektörde çalış amk
  • tabi lan ülkede kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personelin kılık ve kıyafeti üzerine yönetmelik yok zaten.
  • ben bir transseksüel doktorum. hastalarımı trans olmayan doktorlardan farklı mı muayene ediyorum sanıyorsunuz? bilgi birikimimizi biz de aynı şekilde aktarıyoruz hastalara. bazı algılardan kurtulun artık! ne aşağılık ibne adamlarsınız ulan!
  • yasağı "belediye " koymuyor. yasak darbe döneminde 82'de çıkan kıyafet yönetmeliğinde olan yasaklardan. asker gibi düşünülmüş belli zaten. sana serbest kardeşim deseler bile 2 gün sonra aynı adamlar soruşturma açabilir. transeksüel olabilir kanunen bir engel görünmüyor.
  • cehabe halt yemiş. halbuki yaşam hakkı olmayan transseksüeller için çukur açıp, itlaf ettikten sonra topluca gömmemiz gerekirdi.
  • evlere şenlik mağduriyet kıyası.

"eski bir seks işçisiyim, artık seks işçisi olmak istemiyorum" sözü konunun özeti aslında. bu insanlar ülkemizde her yerde toplumdan dışlanan, öldürülen, dövülen, şiddete ve yer altına itilen, fuhuştan başka geçimlerini sağlama imkanı verilmeyen insanlar. toplum kabul ettikçe, sıradan meslekleri yapmalarına imkan tanındıkça bu insanların kimseye bir zararı olmayacağı görülecektir. dilerim örnekleri çoğalır.

öbür tarafta "sakal yasağı" aman ne büyük mağduriyet! bir tarafta yaşam hakkı tanınmayan, fuhuştan başka iş bulamayan bir kesime sembolik de olsa yaşama fırsatı, diğer yanda bize sakal bıraktırmıyorlar(!) belediyeler ve kamu sakala yeterince doydu, biraz da en dibe kadar ezilen kesim kendine yaşam alanı bulsun!..
  • şundan bile mağdur olan aktrolleri görmemizi sağlamış durumdur.
    arkadaş siz bu kadar cinayetten, tecavüzden, adam kayırmadan, ranttan niye rahatsız olmuyorsunuz? bu nasıl bir vicdan ayarlamasıdır?
    benim bildiğim vicdan insanın kendi bağımsız hakimidir ama siz oraya bile kendi adamınızı getirmişsiniz kendinizi yargılamıyor.
hesabın var mı? giriş yap