• bu is icin sozluk'e kac para verdiniz? herkese farkli fiyat cektiklerini duydum.
    • sevgili ekşi sözlük yazarı arkadaşım, kendinizi çok hafife alıyorsunuz. burada sizlerle sohbet ediyor olmak bizim için çok kıymetli. davet edilen herkesin buraya koşa koşa geldiğini düşünüyorum. :)
  • "kanzuk'un meşhur olamamış arkadaşlarını tanıyalım"da bu haftaki konuğumuz.
  • (bkz: ağlama melis)

yapmasam olmazdı.
  • tarsus'taki esrarengiz kazıdan ne çıktı biliyor musunuz ya da bilen birini tanıyor musunuz?
  • öncelikle kimse sizi tanımak zorunda değil, doğal olarak ne soracağını bilmiyor. oyunculuk dersi veren insanların az biraz tanınır olmasını beklerim. sizlere soru sormak için tedx konuşmanızı dinlemek zorunda da değiliz. ders çalışır gibi önce sizi googlelayıp sonra sizlere soru sorma isteğinizin altında yatan egoyu da anlayabilmiş değilim. sözlükte açık ara en gereksiz konuklardan birisiniz benim gözümde. sözlükte hakkınızda açılan başlıkta sadece 2 sayfa entry var(benim düzenlememe göre maksimum 50 entry). genç müzisyenlere bile ılımlı yaklaştım çünkü ben de bir müzisyenim ve müziğimi hiç bir şekilde tanıtamıyorum, insanlara ulaşmak çok zor ancak sizin pr'ınızın sebebini asla çözemeyeceğim. şahsınızla alakalı bir sıkıntım yoktu ancak verdiğiniz cevaplardan dolayı bünyemde ciddi bir kol ağrısı yarattı. aslında siz biraz aracı kaldınız kabul etmek gerekirse, bizim kızgınlığımız bir yerde sözlük yönetimine. sizlere sorulacak sorular çok genel olacak çünkü kimse sizi doğru dürüst tanımıyor maalesef.bu da soru cevap etkinliğinin amacını sorgulatıyor.

ekşisözlük yönetimine de tebriklerimi sunuyorum. şu soru cevap etkinliğinin kalitesi ancak bu kadar düşebilirdi.
  • merhaba, hoşgeldiniz. sözlüğün çayı nasıl? karışık bitki çayı mı demliyorlar yoksa default rize mi?
  • bu boş soru cevap etkinliği için eksiye ne kadar para verdin ?

adettendir(bkz: melis işiten kim amk)

tanım: ınstagram'da like alan vakti zamanında ünlü biriyle evlenmiş diğer insanlardan pek farkı olmayan magazin klişesi
  • ekşi yönetimini, hiç kimsenin tanımadığı isimleri çağırması nedeniyle esefle kınıyorum.
  • neden doğal cevap vermek yerine müşteri hizmetleri robotu gibi cevap veriyorsunuz?
  • ne biçim insanlarsınız lan iki entryden biri kadını aşağılamak için yazılmış resmen. beğenmiyorsanız sormayın.
hesabın var mı? giriş yap