aynı isimdeki diğer başlıklar:
  • (bkz: rasne the meriç hunter) olarak kutsal görevimde kudurtmaya devam ettiğim insan ırkı.
    geçen buraya yazdığım bir entry sonucu tam 621 kelimelik bir cevap geldi bir meriçten, meriçlerin ne kadar iyi insanlar olduğuna dair. entrileri bikini giyen kadınları savunmakla başlayıp erkeklerin erken boşalarak çok ayıp ettiğiyle bitiyordu. yani tüm entryleri bu tip şeyler üzerineydi.
    genel olarak ayrılık aşamasındaki kadınları gözüne kestiren bu yaratıkları ıslak odunla dövsek akıllanmazlar. neden? çünkü onlar orospu çocuğu. o kadar ezik karakterliler ki ancak basit numuralarla kadınların arasına sokulurlar. sokakta şiddet gören kadına yardım etmeye götleri yemez ama sosyal medyada kadının yegane savunucusu olurlar kodumun iki yüzlüleri.
    kibar tabirle amcı kaba tabirle piç kurusu olurlar. bakın beyefendiliğimin gördüğü zararla ne kadar boktan yaratıklar olduklarını siz düşünün.
  • marslari da varmis hic soylemiyorsunuz;

https://youtu.be/tl7juvfsleg

nedir onu hasta gibi kafama takan
    yıllar oldu anlayamadım
    gelip otursa yanıma kalmaz hiç tasam
    çok istedim bağlayamadım
    dedikodu sevmem ama bu kaçıncı adam
    seni yüzüstü bırakan
    eni konu anlatsam da bir rahatlasam içimi
    ben yine de hasretle özlemle
    yine bekledim ve izledim seni üzenleri
    yaranı sarma ben öpeyim
    sen kemiksen ben köpeğim
    yook bu yol uzaak
    beni bu hale koyan feleğin
    kaderin oyununu seveyim
    zoor bu koor yakar
    yaranı sarma ben öpeyim
    sen kemiksen ben köpeğim
    yook bu yol uzak
    beni bu hale koyan feleğin
    kaderin oyununu seveyim
    zor bu kor yakar
    nedir onu hasta gibi kafama takan
    yıllar oldu anlayamadım
    gelip otursa yanıma kalmaz hiç tasam
    çok istedim bağlayamadım
    dedikodu sevmem ama bu kaçıncı adam
    seni yüzüstü bırakan
    eni konu anlatsamda bi rahatlasam
    içimi,…
  • bunun tam zıttı düz adam sami'dir.
    umut sarıkaya'nın karikatürü hem meriçleri hem düz adam samileri tiye alır.
    ama düz adam samiler, kendilerinin tiye alındığı kısmı anlamazlar.
    "meriç zooo ha haaa" falan yaparlar. sarıkaya'nın tam olarak maytap geçtiği, "özgüvensiz insanın paranoyaları nedeniyle lüzumsuz yere hayatının kararması" olayı bu karikatüre "düz" bakanlarca pas geçilir.
    meriçler ise paranoya yaratan lüzumsuz samimiyetleri ile, aslında baya masum olarak resmedilmişlerdir.
  • bunlar bir olay anında tıpkı can dündar'ın silahlı saldırıya uğradığı esnada karısının arkasına saklanması gibi davranışlar gösterirler. zaten bu yüzden de kadınlar bu meriçleri genelde içgüdüsel olarak tercih etmez, yancı olarak kullanırlar. bu garibim meriçler de, "belki bize de biraz düşer" umuduyla haysiyetsizce yalarlar da yalarlar.
  • bağlamından ne zaman koparıldı, “cinsiyet eşitliği meselesine aklı selim ile yaklaşan erkek” tanımının karşılığı olmaya ne zaman evrildi çok takip edemedim, lakin bu haliyle hakaretmiş gibi kullanılmasını sığırlıktan başka bir şeyle açıklayamıyorum.

velev ki bu tabir sikik eril düzeniniz yıkılacak korkusuyla ve akıl fikir sahibi hemcinslerinizi baskılamak adına verdiğiniz psikolojik harbin değil de yerinde bir tespitin ürünü olsun; velev ki meriçliğin motivasyonu bilgelikle çözülmüş olsun; saçlarını değirmende ağartmamış, ciğerinizi bilen bir kadın olarak hatırlatabileceğim en basit ve kesin bilgilerden biri istisnalar kaideyi bozmamak üzere erkekliğin eşittir amcılık olduğudur ve şahsen diğer ve oldukça başarılı amcı gruplarına; mesela gönül adamlarına, her boku bilen ağır ortam abilerine, eril entelektüel kafa sikicilere, hele de eşitlikçi olduğu halde bu etiketi yemekten korktuğu için taraf olmamayı seçen kolektif algının kulu köpeği olmuş tavırsız sünepelere; meriçleri elli kere tercih ederim.

kadınlar tercihlerini ve ilişki seviyelerini yükseltecek, vakitlerini, duygularını ve tatlış bedenlerini bir erk*kle paylaşmaktansa meriçlerle paylaşmak isteyecek kadar aydınlandıklarında siz ilkel sığırlar doğal seçilimle tükeneceksiniz, inşallah o günleri görmeye benim ikiyüz yıllık ömrüm yeter de gözlerim açık gitmem.
  • bak bu başlık altında birkaç örneğini de görebilirsin merak ediyorsan ;

(bkz: hayvanat bahçesine giden gerizekalılar)
  • meriç lafını ortaya çıkaran umut bile ekşiciler gözünde meriç kategorisindedir.
  • yurdum iğrençlerinin elinde kendi bulduğum kezban kelimesi yayılıp büyün amı olan canlıları kapsayan bir aşağılama kelimesine dönüştü. şimdi de bu kelime herhangi bir insani vasıf taşıyan herkes anlamına geliyor. gidin bakın meriç olmakla suçlanmayan tek bir (1) başlık bulamazsınız. hepsinde en ufak empati yapan, "yazık la gadını daşlayarak öldürmeyelim bence" diyen herhangi bir insan evladı bulunuyorsa "argadajlar meriş bu meriş daşlayalım, gödü de bembedir zigelim. gööööd aaaam zigişşş zeeeegss zeeeegs" diye kanı yıllardır skinde toplanmış olduğu için testosterondan insan herhangi bir yanı kalmamış çomaryus tayfasının komple yok edilmesi gerekiyor. yoksa dünya da bu ülke de giderek boka batıyor da çıkmak için herhangi bir umut yok. adamın aklı yok, beyni yok, anlama kapasitesi yok, habire herkese saldırıyor. bi boka yaradığı yok. silgi alıp hepsini sileceksin şöyle 4-5 milyar insanın silinmesi gerekiyor yoksa bu dünyayı düştüğü bok çukurundan kimse çıkaramaz
  • ne istiyorsunuz bu güzelim isimden? erkek ismi olarak kullanılan nadir nehir isimlerinden biri, fonetiği de güzel. 50 iq’lu adamlar komik olduğuna inandığı meriçlik esprisi kasıp duruyor. zeka düşük olduğu için başka türlü tanımlama yapamıyor, 10 yıl önceki karikatür geyiğine muhtaç. ben bir batı düşmanlığı seziyorum bu aşağılamalarda. yani atıyorum örnekteki isim fırat olsa bu geyik devam edecek miydi? sanmıyorum çünkü “aha tam meriçlik ehauhğe” diye tespit yaptığını sanan barzolara fırat kültürel olarak daha yakın bir kod. bence bu kelimeyi kullanıp hemcinslerini aşağılayanlar recep ivedik‘ten bile daha kötü durumda. cumali ceber diyeyim de anlayın. ne, ha pardon, siz onları sempatik buluyordunuz zaten değil mi? doğru ya.
hesabın var mı? giriş yap