• 1993 doğumlu, ankaralı caz vokalist. grubu cover rangers ile sahneye çıkan meriç, ankarada farklı organizasyonlarda sıkça karşımıza gelmekte. eğitimli caz vokalinin ne kadar başarılı olduğunu yunus muti ile çekilen youtube videolarında izleyebilirsiniz. internet sitesi. soundclouda yüklediği şarkıları evde loş ışıkta, elinizde kırmızı şarapla dinlemeniz tavsiye edilir.
  • mert yücel in yeni projesi "bırakma kalbimi" isimli plakta harika vokali ile eşlik eden yetenekli sanatçı

(bkz: https://www.youtube.com/watch?v=y2mweb9u2ns)
  • yeni zeynep bastık olma ihtimali var. ama ona göre daha avrupai bir havası var. zeyno daha lokal bir ses.
  • mert yücel'in vokal partneri jazz vokalisti
  • beatles meets jazz çalışmasından tanıdım kendisini. özel sebeplerden dolayı konserine gidemedim. beatles meets jazz projesi devam eder mi bilmiyorum ama ilk gördüğüm konserinde hemen biletimi alacağım.

3 ay sonra gelen edit: sonunda beatles meets jazz konserine gidebildim. tek kelimeyle mükemmel bir solist. ülkemizde böyle insanların olması bana umut veriyor. keşke kendisi gibi insanlar artsa. başarılarının, bu tarz güzel projelerinin devamını diliyorum. beatles seven bir insan için grubuyla beraber yaptığı bu konser çok çok anlamlı. ülkemizde değeri bilinememiş insanlardan biri. seviliyorsunuz :).
hesabın var mı? giriş yap