• o anda bi işi olan kız modeli. ibneliğine yapıyolarsa o ayrı tabe
  • kontorü bitmiş olan kizlarin da bir parçası olduğu grup. bi de bazıları haftalarca kontör almaz ve kişiyi "kesin beni aldatıyor" ya da "benden nefret ediyor galiba" düşüncesine sevkeder ve kişinin huzurunu ve psikolojisini bozar
  • kendini naza ceken kiz modeli..ya da arayan/mesaj atan kisiden tiksinen kiz modeli o da olmadi kontoru olmayan kkiz modeli..sec begen al
  • belli ki görüsmek ya da konusmak istemeyen kız modeli,görüsmek istese zaten cevap verir.kasıp da tekrar tekrar aramaya,kızı bogmaya hic gerek yoktur.
  • arayan kişiye erkekler gibi ayaküstü yalan söyleyemeyen bayan.
  • telefona ve mesaja cevap vermezler. bir olur, iki olur sende dersin ki" anlaşıldı benimle konuşmak istemiyor; ama ne olduki herşey çük güzel gidiyordu bari bir neden duysaydım yada sogutacak bir kaç kelime deseydi" onuda duymazsın. sonra aradan bir süre geçer iki, üç gün sonra telefon çalar hiç beklemediğin anda "ne oldu sen neye bozuldun neden aramıyorsun beni der " sende "ne biliyim açmadın telefonu falan" diye birşeyler söylersin oda "olmaz öle şey" der "hadi buluşalım senle" der herşey çok güzel gider olayın raztlantı olduguna inanırsın.o kendi evine, sen kendi evine gidersiniz sonra sen yine ararsın onu hoppaa açılmaz yine telefon "noldu yaa" dersin bir gün iki gün üç gün en sonunda dördüncü gün açar telefonu "ne oldu" der "işim var kapatmam lazım" der kapanır telefon sende dersin "yeter artık bir daha hiç aramıcam". aramazsın sonra bir yerde arkadaşlar bir araya gelirsiniz bu insan gelir ve "x'te bana trip yapıyor telefon etmiyor" der telefon açmayan insanlar eger telefonun açılmama olayından sonrada seninle irtibatı minmuma indiriyorsa anlayışla karşılanır ama medeniyetin geldigi nokta itibarı ile bir insanla irtibatı keserken onuda haberdar etmek gerekir diye düşünüyorum. her şey çok güzel giderken bir insanın telefonlarını açmamak ancak ruhsal bir bozukluk sonucu olur. hadi o an bir şey oldu açmadın telefonu sonrasında bir arayıp sormazmı sebepleri nedir beni neden aradın ne var hadi aramaya çekindin mesaj at hatta hiç olmadı bi sefer çagrı bırak şimdi müsaitim arayabilirsin diye. bir arkadaşımı tam bir hafta aradım açmadı telefonu bir hafta boyunca inada bindirdim bende her akşam aradım her akşam bir sefer aradım açmadı ve en sonunda telefonu açtıgında " yaa senin telefonunu duymuyorum ben sonrada aramayı unutuyrum hep ayıp oluyor " dedi. bunu diyen insan ben ortak çalıştıgımız kurumdan ayrıldıktan sonra bir daha ne aradı ne sordu. bu ve bunun gibi bir çok olay yaşayan bende artık bütün erkeklere ve hatta kadınlara diyorum ki bir insanı aradınız ve o açmadıysa sizinle bir şekilde irtibata geçmediyse bir daha aramayın kesinlikle aramayın inanın bana çok daha mutlu olacaksınız.
  • hayattan ve yahut her türlü bezmiş kız modeli olabilmekle birlikte sadece telefonu bozulmuş da olabilir pek tabi...tribe girmeden önce hatırlatmakta fayda var ki bazılarımızın her şeye hazır bir cevabı var, hatta öyle ki keşke cevap vermeseydi bile diyebilir ah ederek kafanızı duvarlara vururken diyip diyebileceğiniz her şeyden pişman olabilirsiniz...
  • bildiğim en etkili yol ailesi ile yaşıyorsa "eve geliyorum!" mesajıdır. anında arar.

- sen nasıl bir manyaksın yaa... sakın bak öyle bir şey yapayım deme!

o hengamede bağladın bağladın.
  • aslında duymak istemediğimiz cevabı vermiş olan kız modelidir. biz de anlamamazlıktan geliriz.
hesabın var mı? giriş yap