• işte balon diye ben buna derim.
  • kokain tercih ettiği uyuşturucular arasındadır.

(bkz: arsenalli futbolcuların uyuşturucu partisi)
  • kazaninca alman kaybedince turk uyusturucu cekerken de ingiliz.
  • sevgilisi hemşerim amine gülşe olan, sözde avrupa görmüş, adriana lima çakması, arabesk dinleyen saf bir kızdır. kendisi de zonguldaklı bir yobazdır...
  • akp jenerasyonunun mis gibi bir ozetidir.

c.baskaniyla fotograf cekilir, basta gotunu yaladigi almanya'ya siyasi sebeplerle (?) rest ceker, formasini giymeye tenezzul etmedigi ulkenin din, osmanli vs gibi ana akim degerlerine yanlar ama bir yandan gece hayatindan, uyusturucudan kendini alamaz.

https://www.thesun.co.uk/…bameyang-guendouzi-party/

akp jenerasyonu tam bu iste ya, tam...
  • hiç bir zaman alman olamamıştır. alman'lar portakal gibi kullanmış , istediklerini aldıktan ve artık alacak bir şeyleri kalmadıktan sonra portakalın posasının atılması gibi atmışlardır.

alman'lar için asıl olan almanya bayrağının en yüksekte dalgalanıp , başarılı olmaktır. formayı türk kırması giymiş , gana kırması giymiş , tunus kırması giymiş hiç fark etmez.hiç bir zaman da onları alman kabul etmezler.aha böyle işlerini halledince siktir ederler.

bana göre zaten türk de değildir.bakmayın siz şimdi alman'ları ırkçılıkla suçlayıp , mesut'un arkasında olan çomar tayfaya. onlar zamanında mesut almanya milli takımını seçip , türkiye milli takımına gol attığında mesut'a en çok küfür eden iki yüzlüler.

uyuşturucu çekerken de ingiliz olabileceğini pek sanmıyorum.
    zira haberlere göre o boku yiyenler arasında ingiliz yok .

yani mesut'tan ne alman olur , ne ingiliz olur , ne türk olur.mesut'tan bir bk olmaz.
  • fenerbaheye yatmaya gelecek ve sağlam para cukkalayacak top tepicidir. kız arkadaşı da türkiye'de yaşadığına göre keyfine diyecek yok.
  • amin gülşe ile evlilik hazırlıkları yapıyormuş
  • çok çok iyi bir oyuncu, keşke bizim milli takımda da oynayabilseydi.
  • babasının da dediği üzere
    ''sadece tatile geldiğimiz bir ülkenin milli takımında neden oynasın?''

bu yeterli sanırım.
hesabın var mı? giriş yap