778 entry daha
  • beni instagramdan engellemiş kişi. inşallah yağmurda ıslanırsın da boyun çeker ufalırsın 1.60 olursun hadi 1.65 ol kıyamadım. inşallllllah rabarbayı yaparken zırt pırt mikrofonun tutukluk yapar inşşşşşaaalllah sana ilişki testinde bi rakip çıkar formatını kopyalar da delirirsin hırstan.iiiinşallah...

sonuncu biraz fazla oldu onu geri alıyorum.
  • (bkz: saygisiz o.ç.) *
    radyo programını arayana kizar sinirlenir, suratına kapatıp, üstüne bir de iftira eder.

yanındakilerin hatrina dinlenendir.
    (bkz: kemal ayca)
    (bkz: ilker gumusoluk)
    (bkz: firuze özdemir)
    (bkz: anlatan adam)
    (bkz: nuri çetin)

tanım: terbiyesiz saygısız orrman cocugu.
  • radyo programına bağlanıp sikko sikko konuşanların yüzüne kapatan aslan. onu tanı.
  • abartısız yakın zaman da en çok güldüğüm radyocu,komedyen. (bkz: radyo virgin) de rabarba net, keskin ,ince espriler ve zeka dolu. ilişki testi ile üç ay önce tanıştım hiç ayrılamadık birbirimizden,pazarları yeni bölümleri hasretle bekliyorum.
  • kompleksli bir kişilik ..kendisinin radyo programına katılın ve lafın arasında ''ama senin bu yaptığın ayılık'' deyin.. sesi çıkmaz da muhabbete devam ederse yazdığımı geri alır özür dilerim.

ama yapmaz yapmadı dinledik bunları ..birileri bağlanıp az bi baskın çıkıp biraz da rahat konuşursa uyarıcaksın ama sen milletin ayılığından girip kalaslığından çıkıcaksın.

yok öyle mesut bey .

dinledik bitti
  • ilişki testinde, çiftlerle ilgili şakayla karışık yaptığı tespitler kesinlikle çok başarılı.

radyo programında da adamın tutturduğu bir senkron var. açtığı konularla ilgili dinleyici katılımının bir eğlence programına uygun olmasını istiyor ve uyarıyor. lafı uzatana, saçma sapan örnek verene tahammül etmiyor ve kesiyor telefon bağlantısını.

örneğin, çocukken kardeşinize, abinize ablanıza nasıl hayatı dar ettiniz konusu konuşulurken, bir dinleyicinin, ablasının kafasına dolabı geçirdiği, kafasını yardığıyla ilgili çok eğlenerek anlattığı anısının, eğlence programının ruhuna aykırı olduğunu, böyle şeyler anlatamayacağını söyleyip, tersleyerek telefonu kapatıyor, çok da iyi yapıyor.

tamamen bu sebepten dolayı da program akıcı ve eğlenceli oluyor. programın eğlenceli olmasının diğer sebeplerinden biri de, stüdyodaki konuklarıyla kendi aralarındaki muhabbetlerde çok eğleniyorlar ve o dinleyicilere de geçiyor.
  • iyi radyocu bence de biraz kompleksli gibi, organize işler 2’de figüranlık yapmış gerek yoktu bence.

düzenleme: şimdi okuyunca insan şey der. “ulan kompleksli adam figüranlığı neden kabul etsin?” ama o (var olduğunu düşündüğüm) kompleksini radyo programında ortaya koyuyor (surata telefon kapatma falan değil o programın tarzı) diğer tarafta figüranlığa tamam diyecek kadar hırslı ve kompleksli (olduğunu düşünüyorum) çünkü daha fazla popülerlik ve para için sinemaya zıplamaya çalışıyor.
  • kendisini ve özellikle rabarba programını beğenmeyenler lütfen kesinlikle dinlemesin hatta radyo frekansını kayıtlıysa kaldırsın. sizin gibi tırtolar arayıp yayını piç ediyor zaten, uzak durun da biz de rahat rahat yayınımızı dinleyelim. bir grup insana hitap eden on numara radyocu, on numara insan.
  • radyo programına bağlanıp kendisine ayı derseniz konuşmayı sonlandırması gayet normal. çünkü orası sizin değil onun şov yeri.

doktora gittiğinizde ben de sana reçete yazacağım diyor musunuz?
  • hani tatlı su solcusu denen bir tabir var ya, mesut da tatlı su modernidir*. kendisini takip edenler bilir (ki ben çoook uzun zamandır tanırım dinlerim) olur olmadık, saçma sapan hareketleri, davranışları modernlik, çağdaşlık olarak değerlendirir. kendi kafasına göre bazı şeyleri aşırı kutsallaştırır. o şeyler bir medeniyet göstergesidir onun için. diğer taraftan toplumca nahoş görülen bir sürü şeyi normal ve olması gereken olarak görür. ayıp, yakışıksız gibi kavramlardan anladığı da bambaşka şeylerdir. ama en önemlisi tüm bunlar ona tamamen sonradan enjekte edilmiş şeylerdir. özellikle kendi geçmişiyle ilgili şaka yollu anlattıkları şeyleri bile dinleseniz çok rahat anlarsınız bunu. tabii bunları gülelim eğlenelim temasıyla anlatıyor ama içinden hissediyorsun ki adam gerçekten buna yakın bir kafada normalde de. ama olmuyor işte mesut. daha doğrusu beşiktaş'ta, kadıköy'de barlarda dolana dolana ancak bu kadar oluyor.
1332 entry daha
hesabın var mı? giriş yap